Перегляди: 1643

Спеціально для плагіату російськими засобами масової інформації публікується...*

 

Відеокліп "Візитка Яроша"

Сцена перша.

Лісовий хутір на Чернігівщині. В старому затемненому хліві з реманентом, древній пожмаканий дідуган в кашкеті і совітському піджаку ріже кнура. Йому помагають пробухані залишки місцевого населення (двоє вкраїнців в гумових чоботях). Грає чудова музика, селюки нишпорять з гострими і блискучими ножами, зливають кров у тазік і починають того кнура обпатрувати. В якусь мить кнуровий кендюх починає сяяти зсередини гарячим хімічним сяйвом. Дід розрізає черево до кишок але замість нутрощів вивалюється яскрава і чимала Візитка Яроша.

 

Хлів заливає веселковим сяйвом, з усіх щилин енергійно проростають величезні екзотично-космічні квіти, яскраві та неймовірно гарні. Дід перетворюється на молодого парубка в новенькій поліській вишиванці, а двоє селюків обертаються небесними янголами з білими крилами. Обидва вдягнуті в коштовні спортивні костюми.

Сцена друга.

Пологовий будинок в провінції. По калідору знервовані лікарі швидко штовхають тєлєжку з вагітною жінкою, в якої почалися судоми. В кадрі видно як на шляху цієї медичної кавалькади розлітаються у різні боки різноманітні інваліди на милицях, безнадійно хворі дідусі в тапках і вицвівших брежневських олімпійках. Якась негарна медичка з алюмінієвою каструлею провалюється у віконний отвір. Грає чудова музика. Атмосфера катастрофічна. Тєлєжка блискавично влітає до операційної, всі носяться як лякані кури, тяжкі пологи вирують.

Раптом все приміщення заливає приємним блакитно-небесним сяйвом – жінка народжує красиву Візитку Яроша. Лікарі трохи розгублені але видно, що задоволені. Жінка сяє, до неї горнеться її чоловічок – невеличкий механізатор із золотими зубами в роті. Він стримано радіє. Лікар дає чоловічкові потримати на руках Візитку Яроша, той пускає скупу сльозу з мудрих очей трударя.

Сцена третя.

Третя ночі під гастрономом на околицях Шостки. Кволо точиться п’яна бійка. Б’ються два угрупування – маргінали проти люмпенів. Вдягнуті страшно, мармизи пропиті але всі дивляться одне на одного із інтересом. Хтось вовтузиться під муніципальним смітником, хтось відповзає зализувати рани в кущі. Поблизу мерехтять дві стрьомні пані в базарному вбранні.

Раптом поблизу тихенько вмикаються чиїсь фари, і в бійку вдирається міліцейський патруль. Кілька мусорів гамселять всю цю публіку кийками, а один намагається скрутити тіток в кайдани. Несподівано один з луплених маргіналів дістає з подраного кулька Візитку Яроша.

Локацію заливає сріблястим сяйвом, а мусорів почнає сильно крутити і корчити як відьом в церкві. За кілька секунд всі мусора перетворюються на кажанів і панічно тікають в районну темряву. Маргінали братаються з люмпенами і дарують двом алкоголічкам неймовірної краси букет свіжих польових квітів. Атмосфера загального просвітлення і полегшення.


* Підготував за відкритими матеріалами мережі інтернет та українського опору - Іван Луцюк.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АНЕКДОТ

Фантазія.

Я як на суді придумаю щось, аж сам собі вірю.

Коли закінчились аргументи

- Чим старше і мудріше людина, тим менше йому хочеться виясняти віідносини. Хочеться просто встати, побажати всього хорошого і піти.

- Представник відповідача, у Вас все?

 

Апеляційний тим більше.

Не так страшний чорт, як пропущений строк позовної давності.