Перегляди: 1541

Спеціально для плагіату російськими засобами масової інформації публікується...*

 

Відеокліп "Візитка Яроша"

Сцена перша.

Лісовий хутір на Чернігівщині. В старому затемненому хліві з реманентом, древній пожмаканий дідуган в кашкеті і совітському піджаку ріже кнура. Йому помагають пробухані залишки місцевого населення (двоє вкраїнців в гумових чоботях). Грає чудова музика, селюки нишпорять з гострими і блискучими ножами, зливають кров у тазік і починають того кнура обпатрувати. В якусь мить кнуровий кендюх починає сяяти зсередини гарячим хімічним сяйвом. Дід розрізає черево до кишок але замість нутрощів вивалюється яскрава і чимала Візитка Яроша.

 

Хлів заливає веселковим сяйвом, з усіх щилин енергійно проростають величезні екзотично-космічні квіти, яскраві та неймовірно гарні. Дід перетворюється на молодого парубка в новенькій поліській вишиванці, а двоє селюків обертаються небесними янголами з білими крилами. Обидва вдягнуті в коштовні спортивні костюми.

Сцена друга.

Пологовий будинок в провінції. По калідору знервовані лікарі швидко штовхають тєлєжку з вагітною жінкою, в якої почалися судоми. В кадрі видно як на шляху цієї медичної кавалькади розлітаються у різні боки різноманітні інваліди на милицях, безнадійно хворі дідусі в тапках і вицвівших брежневських олімпійках. Якась негарна медичка з алюмінієвою каструлею провалюється у віконний отвір. Грає чудова музика. Атмосфера катастрофічна. Тєлєжка блискавично влітає до операційної, всі носяться як лякані кури, тяжкі пологи вирують.

Раптом все приміщення заливає приємним блакитно-небесним сяйвом – жінка народжує красиву Візитку Яроша. Лікарі трохи розгублені але видно, що задоволені. Жінка сяє, до неї горнеться її чоловічок – невеличкий механізатор із золотими зубами в роті. Він стримано радіє. Лікар дає чоловічкові потримати на руках Візитку Яроша, той пускає скупу сльозу з мудрих очей трударя.

Сцена третя.

Третя ночі під гастрономом на околицях Шостки. Кволо точиться п’яна бійка. Б’ються два угрупування – маргінали проти люмпенів. Вдягнуті страшно, мармизи пропиті але всі дивляться одне на одного із інтересом. Хтось вовтузиться під муніципальним смітником, хтось відповзає зализувати рани в кущі. Поблизу мерехтять дві стрьомні пані в базарному вбранні.

Раптом поблизу тихенько вмикаються чиїсь фари, і в бійку вдирається міліцейський патруль. Кілька мусорів гамселять всю цю публіку кийками, а один намагається скрутити тіток в кайдани. Несподівано один з луплених маргіналів дістає з подраного кулька Візитку Яроша.

Локацію заливає сріблястим сяйвом, а мусорів почнає сильно крутити і корчити як відьом в церкві. За кілька секунд всі мусора перетворюються на кажанів і панічно тікають в районну темряву. Маргінали братаються з люмпенами і дарують двом алкоголічкам неймовірної краси букет свіжих польових квітів. Атмосфера загального просвітлення і полегшення.


* Підготував за відкритими матеріалами мережі інтернет та українського опору - Іван Луцюк.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АНЕКДОТ

Коли закінчились аргументи

- Чим старше і мудріше людина, тим менше йому хочеться виясняти віідносини. Хочеться просто встати, побажати всього хорошого і піти.

- Представник відповідача, у Вас все?

 

Апеляційний тим більше.

Не так страшний чорт, як пропущений строк позовної давності.

Твій вираз обличчя, коли після прийняття рішення на твою користь, представник іншої сторони продовжує доводити тобі свою правоту