Перегляди: 5659

Я, Іванов Іван Іванович, рухався від проспекту Миру в напрямку вул. Соборна по вул. Міцкевича в м. Рівне на скутері Gilera Fuoco 500. Правил дорожнього руху не порушував, за дорожньою обстановкою стежив.

 

На перехресті з вул. Соборної несподівано для мене й інших учасників ДТП на червоне світло виїхав автомобіль Hummer чорного кольору, без належним чином встановлених державних номерних знаків. Я, помітивши небезпеку і уникаючи ДТП, був змушений, гальмуючи, виїхати на смугу зустрічного руху, де і зупинився на узбіччі.
У процесі гальмування, маневру і зупинки я почув сильний удар ззаду. Обернувшись, я побачив, що автомобіль Hummer вдарив автомобіль, який рухався наступним за мною в одному напрямку Suzuki Jimny, д.н. ВК 2222 АМ, практично відірвавши йому капотний простір. Помітивши за кермом постраждалого автомобіля Suzuki Jimny дівчину, я негайно підійшов до автомобіля з метою надання можливої першої допомоги.

Підійшовши до машини, я помітив дитину в дитячому кріслі на задньому сидінні, відкрив багажник постраждалого автомобіля, через нього дістав дитину (хлопчик років приблизно 4), взяв там же знак аварійної зупинки, встановив його на проїжджій частині і через вікно водійських дверей допоміг вибратися назовні дівчині-водієві.

Перепровадили її та дитину на узбіччя і переконавшись, що вони серйозно не постраждали, я попросив автомобіля Mitsubishi Airtrek, який теж зупинився для надання допомоги, викликати Швидку Допомогу та працівників ДАІ. Далі я підійшов до автомобіля Hummer (виключно з метою переконатися, чи потрібна його водієві моя допомога). У відкрите вікно даного автомобіля я побачив двох осіб, прибулих явно з південних регіонів. Про це свідчила темна шкіра, кучеряве жорстке волосся і характерні риси обличчя.

Я припустив, що переді мною знаходяться заблукали іспанські туристи і дружелюбно запитав на їхній рідній мові, чи не помітили вони червоний колір світлофора: «Al huele Pido Rosa?» (Іспанську мову я вивчав у школі при посольстві СРСР в Мадриді, де водієм працював мій батько).

У відповідь водій автомобіля Hummer через відкрите вікно свого автомобіля вдарив мене лівою рукою в голову. Так як шолом, в якому я зобов'язаний їздити згідно Правилами дорожнього руху я на цей момент не зняв, то удар припав по ньому. Саме цим я пояснюю зламані 4 пальці на його лівій руці. Далі він (водій Hammera) вискочив з машини та завдав мені так само в район голови удар правою рукою. Саме цим я можу пояснити перелом її в районі променевої кістки.

Вискочивши потім з автомобіля пасажир Hammera наніс мені удар якимось важким предметом по спині, я з ним в єдиноборство вступати не став, а просто акуратно поклав на асфальт і як законослухняний громадянин почав чекати прибуття наряду ДАІ.

Ніяких ушкоджень він мені не завдав, так як під курткою я був одягнений в мотоекіпіровку, в просторіччі більш відомої як «черепаха». Зламаний ніс і зламану щелепу пасажира Hammera я можу пояснити тим, що подушки безпеки в момент удару автомобіля Hummer з автомобілем Suzuki Jimny не спрацювали і пасажир поранився об передню панель автомобіля.

Про розірваному на шматки службовому посвідченні Помічника Депутата Рівненської обласної Ради на ім'я Петрова Петра Петровича я нічого повідомити не можу, так як мені це не відомо. Так само мені не відомо, як це порване службове посвідчення могло виявитися в роті і стравоході водія автомобіля Hummer.

Щось повідомити про зібрання навколо місця ДТП групи громадян на мотоциклах і скутерах не можу, так як я абсолютно не знаю цих людей.

Так само мені абсолютно нічого не відомо про те, хто порізав всі колеса автомобіля Hummer, хто проткнув його дах ломом, хто розбив всі вікна і порізав шкіряний салон, тим самим привівши його в непридатність, і вже згаданим ломом проткнув і так пошкоджений капот та пошкодив двигун.

Правдивість моїх слів можуть підтвердити свідки та учасники ДТП, наприклад водії автомобілів  Mitsubishi Airtrek та Suzuki Jimny.

 

Пояснення мною написане власноручно, в чому і підписуюсь.

 

01 квітня 2013 р.              підпис

*Це "Пояснення" є жартом до Першого Квітня.

Коментарі  

 
-1 #1 RE: "Правильне" пояснення очевидця ДТПГость 04.04.2013, 13:22
Не иначе, адвокат научил...
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: "Правильне" пояснення очевидця ДТПІвашин юра 04.04.2013, 15:31
Бред...тулить пургу нічого він не бачив та не робив та ніякої мови не знає....
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 RE: "Правильне" пояснення очевидця ДТПОлександр Чорнобривий 04.04.2013, 20:28
Ахххаа, прикольно, правильний чувак, нема чого порушувати Правила дорожнього руху та махати корочками!!!!
Цитата | Скарга
 
 
0 #4 RE: "Правильне" пояснення очевидця ДТПЗнаток 26.04.2013, 13:27
Залізний свідок !!!
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АНЕКДОТ

Коли закінчились аргументи

- Чим старше і мудріше людина, тим менше йому хочеться виясняти віідносини. Хочеться просто встати, побажати всього хорошого і піти.

- Представник відповідача, у Вас все?

 

Апеляційний тим більше.

Не так страшний чорт, як пропущений строк позовної давності.

Твій вираз обличчя, коли після прийняття рішення на твою користь, представник іншої сторони продовжує доводити тобі свою правоту