Перегляди: 6477

Я, Іванов Іван Іванович, рухався від проспекту Миру в напрямку вул. Соборна по вул. Міцкевича в м. Рівне на скутері Gilera Fuoco 500. Правил дорожнього руху не порушував, за дорожньою обстановкою стежив.

 

На перехресті з вул. Соборної несподівано для мене й інших учасників ДТП на червоне світло виїхав автомобіль Hummer чорного кольору, без належним чином встановлених державних номерних знаків. Я, помітивши небезпеку і уникаючи ДТП, був змушений, гальмуючи, виїхати на смугу зустрічного руху, де і зупинився на узбіччі.
У процесі гальмування, маневру і зупинки я почув сильний удар ззаду. Обернувшись, я побачив, що автомобіль Hummer вдарив автомобіль, який рухався наступним за мною в одному напрямку Suzuki Jimny, д.н. ВК 2222 АМ, практично відірвавши йому капотний простір. Помітивши за кермом постраждалого автомобіля Suzuki Jimny дівчину, я негайно підійшов до автомобіля з метою надання можливої першої допомоги.

Підійшовши до машини, я помітив дитину в дитячому кріслі на задньому сидінні, відкрив багажник постраждалого автомобіля, через нього дістав дитину (хлопчик років приблизно 4), взяв там же знак аварійної зупинки, встановив його на проїжджій частині і через вікно водійських дверей допоміг вибратися назовні дівчині-водієві.

Перепровадили її та дитину на узбіччя і переконавшись, що вони серйозно не постраждали, я попросив автомобіля Mitsubishi Airtrek, який теж зупинився для надання допомоги, викликати Швидку Допомогу та працівників ДАІ. Далі я підійшов до автомобіля Hummer (виключно з метою переконатися, чи потрібна його водієві моя допомога). У відкрите вікно даного автомобіля я побачив двох осіб, прибулих явно з південних регіонів. Про це свідчила темна шкіра, кучеряве жорстке волосся і характерні риси обличчя.

Я припустив, що переді мною знаходяться заблукали іспанські туристи і дружелюбно запитав на їхній рідній мові, чи не помітили вони червоний колір світлофора: «Al huele Pido Rosa?» (Іспанську мову я вивчав у школі при посольстві СРСР в Мадриді, де водієм працював мій батько).

У відповідь водій автомобіля Hummer через відкрите вікно свого автомобіля вдарив мене лівою рукою в голову. Так як шолом, в якому я зобов'язаний їздити згідно Правилами дорожнього руху я на цей момент не зняв, то удар припав по ньому. Саме цим я пояснюю зламані 4 пальці на його лівій руці. Далі він (водій Hammera) вискочив з машини та завдав мені так само в район голови удар правою рукою. Саме цим я можу пояснити перелом її в районі променевої кістки.

Вискочивши потім з автомобіля пасажир Hammera наніс мені удар якимось важким предметом по спині, я з ним в єдиноборство вступати не став, а просто акуратно поклав на асфальт і як законослухняний громадянин почав чекати прибуття наряду ДАІ.

Ніяких ушкоджень він мені не завдав, так як під курткою я був одягнений в мотоекіпіровку, в просторіччі більш відомої як «черепаха». Зламаний ніс і зламану щелепу пасажира Hammera я можу пояснити тим, що подушки безпеки в момент удару автомобіля Hummer з автомобілем Suzuki Jimny не спрацювали і пасажир поранився об передню панель автомобіля.

Про розірваному на шматки службовому посвідченні Помічника Депутата Рівненської обласної Ради на ім'я Петрова Петра Петровича я нічого повідомити не можу, так як мені це не відомо. Так само мені не відомо, як це порване службове посвідчення могло виявитися в роті і стравоході водія автомобіля Hummer.

Щось повідомити про зібрання навколо місця ДТП групи громадян на мотоциклах і скутерах не можу, так як я абсолютно не знаю цих людей.

Так само мені абсолютно нічого не відомо про те, хто порізав всі колеса автомобіля Hummer, хто проткнув його дах ломом, хто розбив всі вікна і порізав шкіряний салон, тим самим привівши його в непридатність, і вже згаданим ломом проткнув і так пошкоджений капот та пошкодив двигун.

Правдивість моїх слів можуть підтвердити свідки та учасники ДТП, наприклад водії автомобілів  Mitsubishi Airtrek та Suzuki Jimny.

 

Пояснення мною написане власноручно, в чому і підписуюсь.

 

01 квітня 2013 р.              підпис

*Це "Пояснення" є жартом до Першого Квітня.

Коментарі  

 
-1 #1 RE: "Правильне" пояснення очевидця ДТПГость 04.04.2013, 13:22
Не иначе, адвокат научил...
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: "Правильне" пояснення очевидця ДТПІвашин юра 04.04.2013, 15:31
Бред...тулить пургу нічого він не бачив та не робив та ніякої мови не знає....
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 RE: "Правильне" пояснення очевидця ДТПОлександр Чорнобривий 04.04.2013, 20:28
Ахххаа, прикольно, правильний чувак, нема чого порушувати Правила дорожнього руху та махати корочками!!!!
Цитата | Скарга
 
 
0 #4 RE: "Правильне" пояснення очевидця ДТПЗнаток 26.04.2013, 13:27
Залізний свідок !!!
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АНЕКДОТ

Фантазія.

Я як на суді придумаю щось, аж сам собі вірю.

Коли закінчились аргументи

- Чим старше і мудріше людина, тим менше йому хочеться виясняти віідносини. Хочеться просто встати, побажати всього хорошого і піти.

- Представник відповідача, у Вас все?

 

Апеляційний тим більше.

Не так страшний чорт, як пропущений строк позовної давності.