Перегляди: 1396

Наш світ прекрасна і різноманітна система, яка складається з різних культур. Кожна культура має свої звичаї, традиції, правила та заборони. Іноді заборони, які здаються абсолютно непотрібними для однієї культури, одними з найважливіших в іншій. Перейдемо до самих заборон.
1. В Канаді заборонено рекламувати, купувати та використовувати ходунки. Ходунки заважають нормальному розвитку дитини: навантаження на кістки, м’язи та зв’язки є неправильними. Якщо в канадському будинку будуть знайдені ходунки, то сім’ї буде виписаний штраф розміром 100 тисяч доларів США, в крайніх випадках санкція може бути позбавленням волі терміном на півроку.
2. В штаті Айова працює правило, якщо ти не знаєш жінку, не підморгуй її. Це заборонено. Проте, і тут є вихід. Швидко вигукніть: «Я – Джон (наприклад)!» і можете підморгувати.
3. В Оклахомі заборонено кривлятись перед собаками, а також відкушувати шматок чужого гамбургеру. Санкцією за таке правопорушення є штраф, а в особливих випадках обмеження або позбавлення волі.
4. В Австралії заборонено з’являтись чоловікам в платті без бретельок.
5. В Італії, Капрі, заборонено носити дуже голосне взуття. Якось два туристи були заарештовані за те, що їх сланці дуже сильно шуміли. Ця заборона створена для «захисту громадської безпеки».
6. В Сінгапурі забороняється покупка або продаж жуйки. За викинуту жуйку посеред вулиця, правопорушник зобов’язаний заплатити штраф у розмірі 500 доларів.
7. В штаті Делавер жінкам заборонено робити пропозицію чоловікам.
8. В штаті Алабаме, США, заборонено шморгати на вітрі, тим більше ковирятись у носі. Ця заборона поширюється навіть на дітей.
9. В Емболії, Італія, заборонено цілуватись за рулем. Штраф за правопорушення більше, ніж 500 Євро.
10. В Вашингтоні, США, заборонено кататись на страшних конях. За це виписують штраф. Проте, як визначити чи красивий кінь досі невідомо, адже це питання чисто суб’єктивне.
11. В Нью-Джерсі, США, заборонено дуже голосно їсти суп в ресторані. Ось так і виховуються культурні люди.
12. В Альберте, Канада, не можна кричати в громадських місцях. За це правопорушник мусить сплатити штраф у розмірі 150 доларів.
13. В Саудівській Аравії заборонено слухати музику в громадських місцях. Тут в школах та інститутах не викладають музику, а в музикальних магазинах Ви не можете послухати музику.
14. В Німеччині Вас можуть оштрафувати, якщо рухаючись по автобану у Вас закінчиться бензин. Цим Ви створюєте небезпечну ситуацію для інших учасників руху.
15. В Китаї заборонена реінкарнація без дозволу влади.
16. В Манілі, Філіппіни, заборона на фільми, в яких знімається Клер Дейс. В 90-х роках акторка розповідала журналістам, що коли вона була на зйомках фільму «Зруйнований палац», то в Манілі «жахливо пахло тарганами» та «повсюди були пацюки». Їй було заборонено в’їжджати на територію міста та практично всі фільми з її участю.
17. У США була заборонена іграшка Фербі. Агентство національної безпеки наприкінці 90- х років, коли іграшка Фербі стала неймовірно популярною, заборонило її через побоювання, що через неї можна здійснити прослуховування. Пізніше заборону скасували.
18. У Франції заборонено їсти кетчуп під час обіду. Ця компанія спрямована на зменшення вживання цукру, а також для захисту традиційної кухні. Тим часом в США кетчуп є овочем.
19. В Індії заборонено запрошувати іноземців на вечірки. Якщо особа, яка влаштовує вечірку хоче заросити іноземця, вона зобов’язана звернутись в районний комітет та отримати дозвіл.
20. В Бурунді заборонена ранкова пробіжка з друзями. Такий біг прописаний як повстання або бунт.
21. В Вермонті, США, жінкам заборонено носити «вставні» зуби. Жінки повинні отримати письмовий дозвіл від своїх чоловіків і тільки після цього зможуть носити вставні зуби.
22. В Північній Кореї заборонено носити сині джинси, так як це вважається злочином через неприязність до США.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АНЕКДОТ

Фантазія.

Я як на суді придумаю щось, аж сам собі вірю.

Коли закінчились аргументи

- Чим старше і мудріше людина, тим менше йому хочеться виясняти віідносини. Хочеться просто встати, побажати всього хорошого і піти.

- Представник відповідача, у Вас все?

 

Апеляційний тим більше.

Не так страшний чорт, як пропущений строк позовної давності.