Перегляди: 3100

В США снує приз Дарвіна, який щорічно присуджується тим, хто загинув по своїй дурості.

Приз Стели, названий по імені Стелли Лібек, жінки, яка виграла 2.9 мільйонів доларів на процесі проти Макдональдса, ошпарившись кавою зі своєї вини, присуджується тим, хто виграв найнеймовірніші судові процеси.

Отже, найсмішніші рішення американських судів: 

1. Січень, 2000 року. Катлін Робертсон, Остін, Техас. Журі присудило їй 780000 доларів за зламану щиколотку в меблевому магазині, що трапилося в результаті її зіткнення з бігаючою навколо дитиною. Власник магазину був немало здивований вердиктом, враховуючи той факт, що дитина була сином місіс Робертсон.

2. Червень 1998 року. 19-річний Карл Трумен з Лос-Анджелеса виграв 74000 доларів плюс компенсацію за лікування, коли його сусід переїхав йому руку своєю Хондою Акорд. Містер Трумен очевидно не помітив, що в машині хтось сидів за кермом, коли він намагався вкрасти у сусіда декоративні ковпаки з коліс.

3. Жовтень, 1998 року. Терренс Діксон, з Брістоля, Пенсільванія, виходив з дому, тільки що їм пограбованого, через гараж. Він не зміг відкрити автоматичні гаражні двері, так як вони були зіпсовані. Він так само не міг повернутись в будинок, так як двері з будинку в гараж за ним зачинилися. Він вижив на сухій собачій їжі і забутій господарем упаковці Пепсі. Пізніше він подав до суду на власника будинку, заявивши, що ситуація заподіяла йому незаслуженої психологічної травми. Журі присудило йому півмільйона доларів.

4. Жовтень 1999 року. Джеррі Вільямс, з Літтл Рок, Арканзас, виграв 14500 доларів і відшкодування медичних витрат, будучи укушеним за дупу сусідським псом породи "Бігль". Собака сиділа на ланцюгу за парканом у сусідському дворі. Містер Вільямс так само перебував у себе за парканом. Сума выдшкодування була зменшена, оскільки журі вирішило, що собака могла бути спровокована самим мр. Вільямсом, який в цей час стріляв у неї з духового пістолета.

5. Грудень 1997 року. Ресторан у Філадельфії був змушений заплатити Ембер Карсон з Ланкастера, Пенсільванія, 113500 доларів після того, як вона послизнулася на розлитому напої і зламала собі ногу. Напій же опинився на підлозі через те, що міс Карсон жбурнула ним у свого екс-бойфренда за 30 секунд до події.

6. Грудень 1997 року. Кара Уолтон з Клеймонта, Делавер, виграла справу проти власника нічного клубу, коли вона випала з вікна вбиральні і вибила собі два передніх зуби. Це сталося, коли міс Уолтон намагалася вислизнути через вікно вбиральні, щоб не платити 3,5 долари, які вона була винна клубу. Їй було присуджено 12000 доларів відшкодування витрат на дантиста.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АНЕКДОТ

Фантазія.

Я як на суді придумаю щось, аж сам собі вірю.

Коли закінчились аргументи

- Чим старше і мудріше людина, тим менше йому хочеться виясняти віідносини. Хочеться просто встати, побажати всього хорошого і піти.

- Представник відповідача, у Вас все?

 

Апеляційний тим більше.

Не так страшний чорт, як пропущений строк позовної давності.