Перегляди: 1295

1. У 1999 році батьки 27-річного Деніела Дюкса, який потонув у басейні з касаткою в океанаріумі в Орландо, подали в суд на заклад, вимагаючи кілька мільйонів доларів за те, що небезпечного хижака ті афішували як миле безпечне створіння.

2. Американець, який в 1997 році змінив своє ім'я на Jack Ass (jackass по-англійськи означає "осел") подав до суду на MTV, заявивши, що в шоу Jackass, що йде на каналі, незаконно використовується його ім'я.

3. У 1995 році Анна Аяла подала в суд на закусочну Wendy's у Сан-Хосе (Каліфорнія), заявивши, що в соусі вона виявила відрізаний палець. У ході розслідування з'ясувалося, що палець жінка підклала сама. Їй дали дев'ять років в'язниці.

4. У 2000 році серфер з Каліфорнії подав у суд на свого колегу за те, що той "украв у нього хвилю". Справу порушувати відмовилися, обгрунтувавши це тим, що неможливо оцінити "біль і страждання", спричинені спогляданням того, як хтось піймав хвилю, яка призначалася для тебе.

5. У 1995 році жінка, яка напилася на корпоративній вечірці і розбилася, сівши після цього за кермо, успішно подала в суд на свого роботодавця за те, що він дозволив їй вести машину. 52-річна Лінда Хант із канадського Онтаріо відсудила більше 300 тисяч доларів у Sutton Group Realty Ltd, заявивши, що бос не повинен був дозволяти їй їхати додому п’яною.

6. У 2006 році чорношкірий американець Аллен Хекард подав до суду на баскетболіста Майкла Джордана і засновника Nike Філа Найта, зажадавши 832 млн доларів моральної компенсації. Хекард заявив, що зовнішня схожість із розрекламованим Джорданом доставляє йому "біль і страждання". Через кілька місяців Хекард відмовився від свого позову.

7. У 1991 році любитель пива з США Річард Овертон подав у суд на пивоварного гіганта Anheuser-Busch, вимагаючи 10 тисяч доларів. Позивач заявив, що скільки б він не пив їхнього пива Bud, молоді юнаки та дівчата в бікіні, яких показували в рекламі, так і не з'являлися. Він звинуватив компанію в недостовірній рекламі й невиконанні обіцянок. З другої спроби Овертон отримав свої гроші.

8. Один із запрошених на телепередачу Tonight Show на NBC глядачів подав у суд на канал у зв'язку з тим, що одна з безкоштовних футболок, які вистрілювали в публіку за допомогою пневматичної гармати, потрапила йому в око.

9. У 1999 році канадський турист подав у суд на мережу кав'ярень Starbucks, заявивши, що несправне сидіння в туалеті одного із закладів у Нью-Йорку призвело до травми його пеніса. Коли Едварт Скварек потягнувся за туалетним папером, сидіння змістилося, затиснувши його достоїнство між сидінням і унітазом. Скварек зажадав 1 млн доларів за "перманентне пошкодження" статевого члена, а його дружина Шеррі - 500 тисяч за те, що залишилася без сексу.

10. Американець безуспішно намагався відсудити у влади міста Сан-Дієго 5,4 млн доларів за "емоційну травму", яку він отримав на концерті Елтона Джона та Біллі Джоела. Але не через музику, а через споглядання жінок, які користувалися пісуарами в чоловічому туалеті. Боб Глейзер повідомив, що його право на особисту таємницю було порушено цими жінками, які прийшли в чоловічий туалет через черги в жіночий.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АНЕКДОТ

Коли закінчились аргументи

- Чим старше і мудріше людина, тим менше йому хочеться виясняти віідносини. Хочеться просто встати, побажати всього хорошого і піти.

- Представник відповідача, у Вас все?

 

Апеляційний тим більше.

Не так страшний чорт, як пропущений строк позовної давності.

Твій вираз обличчя, коли після прийняття рішення на твою користь, представник іншої сторони продовжує доводити тобі свою правоту