Перегляди: 1377

1. У 1999 році батьки 27-річного Деніела Дюкса, який потонув у басейні з касаткою в океанаріумі в Орландо, подали в суд на заклад, вимагаючи кілька мільйонів доларів за те, що небезпечного хижака ті афішували як миле безпечне створіння.

2. Американець, який в 1997 році змінив своє ім'я на Jack Ass (jackass по-англійськи означає "осел") подав до суду на MTV, заявивши, що в шоу Jackass, що йде на каналі, незаконно використовується його ім'я.

3. У 1995 році Анна Аяла подала в суд на закусочну Wendy's у Сан-Хосе (Каліфорнія), заявивши, що в соусі вона виявила відрізаний палець. У ході розслідування з'ясувалося, що палець жінка підклала сама. Їй дали дев'ять років в'язниці.

4. У 2000 році серфер з Каліфорнії подав у суд на свого колегу за те, що той "украв у нього хвилю". Справу порушувати відмовилися, обгрунтувавши це тим, що неможливо оцінити "біль і страждання", спричинені спогляданням того, як хтось піймав хвилю, яка призначалася для тебе.

5. У 1995 році жінка, яка напилася на корпоративній вечірці і розбилася, сівши після цього за кермо, успішно подала в суд на свого роботодавця за те, що він дозволив їй вести машину. 52-річна Лінда Хант із канадського Онтаріо відсудила більше 300 тисяч доларів у Sutton Group Realty Ltd, заявивши, що бос не повинен був дозволяти їй їхати додому п’яною.

6. У 2006 році чорношкірий американець Аллен Хекард подав до суду на баскетболіста Майкла Джордана і засновника Nike Філа Найта, зажадавши 832 млн доларів моральної компенсації. Хекард заявив, що зовнішня схожість із розрекламованим Джорданом доставляє йому "біль і страждання". Через кілька місяців Хекард відмовився від свого позову.

7. У 1991 році любитель пива з США Річард Овертон подав у суд на пивоварного гіганта Anheuser-Busch, вимагаючи 10 тисяч доларів. Позивач заявив, що скільки б він не пив їхнього пива Bud, молоді юнаки та дівчата в бікіні, яких показували в рекламі, так і не з'являлися. Він звинуватив компанію в недостовірній рекламі й невиконанні обіцянок. З другої спроби Овертон отримав свої гроші.

8. Один із запрошених на телепередачу Tonight Show на NBC глядачів подав у суд на канал у зв'язку з тим, що одна з безкоштовних футболок, які вистрілювали в публіку за допомогою пневматичної гармати, потрапила йому в око.

9. У 1999 році канадський турист подав у суд на мережу кав'ярень Starbucks, заявивши, що несправне сидіння в туалеті одного із закладів у Нью-Йорку призвело до травми його пеніса. Коли Едварт Скварек потягнувся за туалетним папером, сидіння змістилося, затиснувши його достоїнство між сидінням і унітазом. Скварек зажадав 1 млн доларів за "перманентне пошкодження" статевого члена, а його дружина Шеррі - 500 тисяч за те, що залишилася без сексу.

10. Американець безуспішно намагався відсудити у влади міста Сан-Дієго 5,4 млн доларів за "емоційну травму", яку він отримав на концерті Елтона Джона та Біллі Джоела. Але не через музику, а через споглядання жінок, які користувалися пісуарами в чоловічому туалеті. Боб Глейзер повідомив, що його право на особисту таємницю було порушено цими жінками, які прийшли в чоловічий туалет через черги в жіночий.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АНЕКДОТ

Фантазія.

Я як на суді придумаю щось, аж сам собі вірю.

Коли закінчились аргументи

- Чим старше і мудріше людина, тим менше йому хочеться виясняти віідносини. Хочеться просто встати, побажати всього хорошого і піти.

- Представник відповідача, у Вас все?

 

Апеляційний тим більше.

Не так страшний чорт, як пропущений строк позовної давності.