Створено: 18 грудня 2013
Перегляди: 1514

Шановні колеги!

Вітаю Вас всіх з Днем адвокатури України!

Від себе особисто і всіх учасників «РівнеПраво» бажаю Вам єдності, колегіальності, етичності та гідності у вашій нелегкій та відданій праці!

Нехай Ваші справи вирішуються, гонорари не затримуються, закон не порушується, а добробут і професійні якості постійно зростають!

Щоб вдячність клієнта перевершувала Ваші найсміливіші сподівання, а праця приносила одні задоволення від правильного вирішення поставлених завдань!

Нехай ваша діяльність буде мистецтвом, а не ремеслом!

 

З повагою,

Адвокат Микола Луцюк.

P.S. Так вже сталось в нашій державі, що саме цього дня було прийнято Закон України «Про адвокатуру» в далекому 1992 році, на зорі нашої незалежності.

Вже через десять років, 02 грудня 2002 року, Президент України Леонід Кучма своїм Указом установив в Україні професійне свято - День адвокатури, яке відзначалось щорічно 19 грудня.

І дійсно, щорічно відзначалось!

В цей день до Рівного з’їжджались чи не всі адвокати Рівненської області, щоб спільно відвідати офіційну та «неофіційну» частину свята.

Перед нами виступали наші керманичі та делегати, представники прокуратури, міліції, СБУ, влади тощо; нас нагороджували почесними грамотами, а багато з нас саме в цей день урочисто отримували Свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Це свято нас єднало, давало почуття колегіальності та гордості за статус адвоката - учасника такої елітарної та інтелектуальної спільноти.

З 2012 року в Україні діє новий Закон – «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Відтепер адвокатами керують обрані нами ж органи адвокатського самоврядування – що мало б зміцнити та згуртувати всіх адвокатів.

Мені не відомо, з яких причин, але цього року урочистості до Дня адвокатури перенесені на 21 грудня, на суботу, вихідний день, а 19-го ми, колеги, будемо святкувати «купками», маленькими «колективчиками»; і приймати вітання від наших друзів, колег, знайомих, клієнтів кожен сам по собі.

Хоча, якщо вмієте і бажаєте поспівати, чи вас приваблює самодіяльність, – 21.12.2013 р. ви можете відвідати фестиваль колядок, який організовує Рада адвокатів Рівненської області (дивно, що в піст); а перед тим послухати семінар про кримінальний процес та цивільне право (цікаве поєднання, правда?); а на потім ще й «Блюз» ніби-то замовлений… І головне! 21 грудня 2013 року для урочистого привітання рівненських адвокатів прибуде Голова Національної асоціації адвокатів України Ізовітова Лідія Павлівна!..

Шановні колеги!

Зустрітись ми всі можемо і на фестивалі і на семінарі, і просто так, без свята, в «Блюзі»… Але хочеться саме сьогодні, в День адвокатури, 19 грудня 2013 року, відчути себе професіоналом серед професіоналів, колегою (лат. cоllēgа: спільно обраний) серед шановних і поважних адвокатів.

І хоча навряд чи ми всі сьогодні зустрінемось, я бажаю вам назавжди залишатись Адвокатами з великої літери, а сам горджусь тим, що причетний до цієї професії!