Створено: 03 жовтня 2016 Автор: Адміністрація сайту


Колектив «РівнеПраво» щиро вітає з Днем народження Члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Голову Ради адвокатів Рівненської області, кандидата юридичних наук, заслуженого юриста України, нагородженого орденом «За заслуги» ІІІ ступеня  - Луцюка Павла Сергійовича!

 

ШАНОВНИЙ ПАВЛО СЕРГІЙОВИЧ!
Безсумнівно, зберігаючи ідеали права і справедливості, та будучи вірним положенням законодавства про адвокатуру та адвокатську діяльність,  Ви підтверджуєте високий рівень професіоналізму при виконанні своїх обов'язків.

Своєю багаторічною та наполегливою працею, Ви внесли вагомий внесок у розвиток інституту адвокатури в Україні, оскільки самовіддано стоїте на захисті прав, свобод громадян і юридичних осіб, які є гарантованими Основним Законом України.
Від щирого серця прийміть наші найкращі вітання і щирі побажання міцного здоров’я, життєвої наснаги, злагоди і добробуту у Вашій оселі.
Нехай Вас завжди оточують позитивні, цілеспрямовані люди, які поділяють Ваші цілі та допомагають втілювати їх в реальність. Щиро бажаємо Вам, щоб  чисте сумління і власна гідність супроводжували Вас на професійному шляху, а тепло, щирість, віра і любов — у родинному житті.
Щоб мудрість і життєвий досвід продовжували народжувати нові ідеї, які б неодмінно втілювалися на благо нашої держави і адвокатури!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ОСТАННІ НОВИНИ