Сторінка редагується...

Конституційний Суд України

вул. Жилянська, буд. № 14, м. Київ, Україна, 01033

Судді:

ГОЛОВІН Анатолій Сергійович – Голова Суду

ЛИЛАК Дмитро Дмитрович

БАУЛІН Юрій Васильович – Заступник Голови Суду

МАРКУШ Марія Андріївна

ВИНОКУРОВ Сергій Маркіянович - Заступник Голови Суду

ОВЧАРЕНКО В’ячеслав Андрійович

БРИНЦЕВ Василь Дмитрович

ПАСЕНЮК Олександр Михайлович

ВДОВІЧЕНКО Сергій Леонідович

СЕРГЕЙЧУК Олег Анатолійович

ГУЛЬТАЙ Михайло Ростиславович

СТЕЦЮК Петро Богданович

ЗАПОРОЖЕЦЬ Михайло Петрович

ШАПТАЛА Наталя Костянтинівна

КАМПО Володимир Михайлович

ШИШКІН Віктор Іванович

КОЛОС Михайло Іванович

 

 Верховний Суд України

вул. Пилипа Орлика, буд. № 4 - А, м. Київ, Україна, 01043

тел.: +38 (044) 253-02-87, 253-33-13

ПИЛИПЧУК Петро Пилипович – Голова Суду

РОМАНЮК Ярослав Михайлович - Перший заступник Голови Суду

БАРБАРА Валентин Петрович – Заступник Голови Суду

РЕДЬКА Анатолій Іванович – Заступник Голови Суду

КРИВЕНКО Віктор Васильович – Заступник Голови Суду

ЯРЕМА Анатолій Григорович – Заступник Голови Суду

Судова палата в адміністративних справах:

ГУСАК Микола Борисович

ПІНЧУК Микола Григорович

КОРОТКИХ Олександр Антонович

ПРОКОПЕНКО Олександр Борисович

КРИВЕНДА Олег Вікторович

САМСІН Ігор Леонович

КРИВЕНКО Віктор Васильович

ТЕРЛЕЦЬКИЙ Олександр Олександрович

МАРИНЕНКО Віктор Лаврентійович

ТІТОВ Юрій Георгійович

ПАНТАЛІЄНКО Петро Васильович

 

Судова палата в адміністративних справах:

 Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ

вул. Пилипа Орлика, буд. № 4 - А, м. Київ, Україна, 01043

тел.: +38 (044) 363-41-50

Платіжні реквізити для зарахування судового збору:

 Одержувач

 УДКCУ у Печерському районі м. Києва

 Код одержувача (код за ЄДРПОУ)

 38004897

 Банк одержувача

 ГУ ДКСУ у м. Києві

 Рахунок

 31212253700007

 Код банку одержувача (МФО)

 820019

 КЕКД

 22030003

 Символ звітності банку

 253

 

Голова

Заступник Голови Гвоздик Павло Олександрович

Заступник Голови Міщенко Станіслав Миколайович

Заступник Голови Вільгушинський Михайло Йосипович

Судді судової палати у цивільних справах:

ДЬОМІНА Ольга Олександрівна - секретар судової палати

ЛЕСЬКО Алла Олексіївна

ЛУСПЕНИК Дмитро Дмитрович - секретар пленуму ВССУ

МАЗУР Лідія Михайлівна

АМЕЛІН Вячеслав Іванович

МАКАРЧУК Михайло Андрійович

ВИСОЦЬКА Валентина Степанівна

МАЛЯРЕНКО Артем Васильович

ГРИМИЧ Майя Костянтинівна

МАРТИНЮК Володимир Іванович

ГОНЧАР Віталій Петрович

МАТВЄЄВА Олена Анатоліївна

ГОРЕЛКІНА Наталя Андріївна

МОСТОВА Галина Іванівна

ГУЛЬКО Борис Іванович

НАГОРНЯК Володимир Анатолійович

ДЕМ’ЯНОСОВ Микола Власович

НАУМЧУК Микола Ілліч

ДЕРБЕНЦЕВА Тетяна Пилипівна

ОЛІЙНИК Алла Сергіївна

ДИБА Василь Гурійович

ОСТАПЧУК Дмитро Олексійович

ЄВГРАФОВА Єлизавета Павлівна

ПИСАНА Таміла Олександрівна

ЄВТУШЕНКО Олена Іванівна

ПОПОВИЧ Олена Вікторівна

ЖУРАВЕЛЬ Валентина Іванівна

САВЧЕНКО Валентина Олександрівна

ЗАВГОРОДНЯ Ірина Миколаївна

СИТНІК Олена Миколаївна

ЗАКРОПИВНИЙ Олександр Васильович

СІМОНЕНКО Валентина Миколаївна

ІВАНЕНКО Юлія Геннадіївна

СТУПАК Ольга В`ячеславівна

ІЗМАЙЛОВА Тетяна Леонідівна

ТКАЧУК Олег Степанович

КАДЄТОВА Олена Веніамінівна

УМНОВА Олена Володимирівна

КАРПЕНКО Світлана Олексіївна

ФАЛОВСЬКА Ірина Миколаївна

КАСЬЯН Олексій Петрович

ХОПТА Сергій Федорович

КАФІДОВА Олена Василівна

ЧЕРВИНСЬКА Марина Євгенівна

КОЛОДІЙЧУК Віктор Миколайович

ЧЕРНЕНКО Віра Анатоліївна

КОРОТУН Вадим Михайлович

ШТЕЛИК Світлана Павлівна

КУЗНЄЦОВ Віктор Олексійович

ЮРОВСЬКА Галина Валентинівна

ЛЕВАНЧУК Андрій Олексійович

 

Судді судової палати у кримінальних справах:

ОРЛОВА Світлана Олександрівна - секретар судової палати

НАСТАВНИЙ Вячеслав Володимирович

БРИТАНЧУК Володимир Васильович

ОРЛЯНСЬКА Валентина Іванівна

ГРИГОР’ЄВА Ірина Вікторівна

ПОЙДА Микола Федорович

ДЕМБОВСЬКИЙ Сергій Георгійович

ПУЗИРЕВСЬКИЙ Євген Борисович

ЄЛЕНІНА Жанна Миколаївна

РОМАНЕЦЬ Лоліта Анатоліївна

ЄЛФІМОВ Олександр Васильович

САХНО Роман Іванович

ЖИВОТОВ Геннадій Олексійович

СЛИНЬКО Сергій Станіславович

ЗУБАР Валентин Васильович

СУРЖОК Анатолій Васильович

КВАСНЕВСЬКА Наталя Дмитрівна

ТЕЛЬНІКОВА Ірина Георгіївна

КРАВЧЕНКО Станіслав Іванович

ФРАНТОВСЬКА Тетяна Іванівна

КРЕЩЕНКО Анатолій Миколайович

ФУРИК Юрій Петрович

КРИЖАНОВСЬКИЙ Валентин Якович

ЧУЙКО Олена Георгіївна

КУЛЬБАБА Василь Миколайович

ШВЕЦЬ Валерій Анатолійович

ЛАГНЮК Микола Михайлович

ШИБКО Людмила Володимирівна

ЛИТВИНОВ Олександр Миколайович

ШИЛОВА Тетяна Семенівна

МАРЧУК Наталія Олегівна

ШИРОЯН Тетяна Анатоліївна

МАТІЄК Тетяна Василівна

ЩЕПОТКІНА Валентина Володимирівна

МОРОЗ Микола Андрійович

 

 

ДОВІДНИК РІВНЕНЩИНА ЮРИДИЧНА

Суди України
Суди обласного рівня
Місцеві загальні суди
Довідник кодів судів
Прокуратура Рівненської області
Міські та районні прокуратури
Адвокати Рівненської області
Нотаріуси Рівненської області
Державні нотконтори
Приватні нотаріуси
Органи юстиції
Районні, міські управління юстиції
Відділи ДВС Рівненської області
Відділ ДВС м. Рівне
Відділи ДРАЦС (ЗАГСи)
Органи реєстрації речових прав
Реєстраційні служби
ДП «Центр земельного кадастру»
Органи влади та управління
УМВС України
Головні та обласні управління
УДАІ УМВС України
УМВС України в Рівненській області
ВДАІ УМВСУ в Рівненській області
ДІМ Рівненського МВ УМВС
ДІМ РІвненського РВ УМВС
Управління СБУ
Міністерство доходів і зборів
Державна міграційна служба
Державна пенітенціарна служба
СІЗО
Пенсійний Фонд
Управління праці та соцзахисту
Центри зайнятості
Держказначейство
Центри адмінпослуг
Підприємства ЖКГ
Індекси інфляції
1991-1995 р.р.
1996-2000 р.р.
2001-2005 р.р.
2006-2010 р.р.
2011-2015 р.р.
Судовий збір
Інформація ДСА
Розміри ставок
Пільги
Прожитковий мінімум
Мінімальна зарплата

КНИГА СКАРГ ТА ПРОПОЗИЦІЙ



Click on the image to change it