ВСІМ  І  КОЖНОМУ  -  РІВНЕ  ПРАВО  !!!

Нові Правила адвокатської етики

17 листопада 2012 року Установчим з’їздом адвокатів України, який відбувся в м. Київ, готель «Русь», було затверджено нові Правила адвокатської етики.

На жаль, цей документ не був належним чином доведений до адвокатської спільноти та широкого загалу, а для багатьох взагалі залишився поза увагою.

Разом з тим, нові Правила містять ряд спірних та управлінських положень, що може стати приводом до незаконних обмежень прав та гарантій правозахисної діяльності адвокатів.
18 березня 2013 року, об 17 годині, відбудеться спільне засідання Ради адвокатів Рівненської області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Рівненської області, одним з питань на яке винесене обговорення вищевказаного документу.
Прошу адвокатів і юристів прийняти участь в обговоренні положень нових Правил адвокатської етики та свої пропозиції і зауваження надіслати мені.
Мною, як секретарем дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Рівненської області, буде обов’язково висвітлена в ході засідання керівних органів адвокатури Рівненської області.

Правила адвокатської етики можна завантажити, натиснувши тут.

З повагою,
Адвокат Микола Луцюк.

АО "РівнеПраво"

Адвокатське об'єднання "РівнеПраво"

33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5

+380504352684, +380984762748

info@rivnepravo.com.ua

Copyright©2020 Микола Луцюк. Всі права захищені.

Пошук

Вхід для партнерів