ВСІМ  І  КОЖНОМУ  -  РІВНЕ  ПРАВО  !!!

Клопотання про закриття кримінального провадження

    В РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД

Судді  Мирончук  С.М.

в кримінальному провадженні
№ 12013190180000917,
внесеному до ЄРДР 09.07.2013 року

    


Мною, адвокатом Процюком Миколою Івановичем, здійснюється захист прав та представництво інтересів підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України, Гобана Арсентія Володимировича, в кримінальному провадженні № 12013190180000917, внесеному до ЄРДР 09.07.2013 року.
Згідно з пред’явленою підозрою Гобану А.В. інкримінується вчинення кримінального правопорушення, яке полягало у внесенні ним, як службовою особою юридичної особи приватного права – головою Первинної профспілкової організації ВАТ «Рівненський завод тракторних агрегатів» (ППО ВАТ «РЗТА») до офіційних документів – путівок-направлень у відділення реабілітації гастроентерологічних хворих Моршинської лікарні. Всі дії, вчинені Гобаном А.В. по видачі путівок-направлень вчинені ним до 18 жовтня 2013 року.
Вказане кримінальне правопорушення кваліфіковане за ч. 1 ст. 366 КК України, і, відповідно до ч. 2 ст. 12 КК України, відноситься до злочинів невеликої тяжкості.
Захист вважає, що внаслідок зміни обстановки, інкриміновані Гобану А.В. діяння втратили суспільну небезпечність і сам Гобан А.В. не є суспільно небезпечною особою, а тому він може бути звільнений від кримінальної відповідальності на підставі ст. 48 КК України, виходячи з наступного.
Гобан А.В. з 31 жовтня 2013 року був звільнений з посади Голови ППО ВАТ «РЗТА» розпорядженням № 9 від 31.10.2013 року і з того часу перестав виконувати організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські функції названої організації. Натомість він постійно працює на посаді економіста в приватному підприємстві «Альфа-Сек’юріті» з 02.12.2013 року і по даний час, не є службовою особою і не виконує будь-яких організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, оскільки не має для цього належних повноважень.
За місцем своєї нової роботи Гобан А.В. характеризується виключно позитивно, протягом тривалого часу не вчиняв жодного кримінального правопорушення і не має будь-якого відношення до діяльності ППО ВАТ «РЗТА».
Діями Гобана А.В. жодним особам (юридичним чи фізичним) не було завдано будь-якого матеріального збитку чи моральної шкоди, всім особам, яким видавались путівки з невірним зазначенням місця їх роботи, були надані медичні послуги і жодних претензій з цього приводу вони не заявляють. Тобто, суспільна небезпечність вчиненого Гобаном А.В. діяння та він особисто не становлять будь-якої загрози для суспільства, держави чи окремих фізичних та юридичних осіб.
Таким чином, за більш як два роки з часу події, яка інкримінується Гобану А.В., його офіційна робота, обстановка та умови праці зазнали таких змін, що унеможливлюють вчинення ним нових кримінальних чи інших правопорушень, а, відповідно Гобан А.В. – перестав бути суспільно небезпечним.
Крім того, Гобан А.В., будучи людиною похилого віку та інвалідом 3 групи загального захворювання з 2004-го року, в листопаді 2015 року перебував на стаціонарному лікуванні в Рівненській ЦМЛ в неврологічному відділенні і йому встановлений діагноз: гостре ішемічне кардіоемболічне порушенням мозкового кровообігу на тлі церебрального атеросклерозу, правобічна квадрантна геміанопсія, гіпертонічний атеросклероз сітківки обох очей, ішемічна хвороба серця, кардіосклероз атеросклеротичний та післяінфарктний, гіпертонічна хвороба ІІІ ступеню з дуже високим ризиком ускладнень, варикозна хвороба вен нижніх кінцівок.
Після закінчення стаціонарного лікування Гобану А.В. необхідне постійне амбулаторне лікування та диспансерний нагляд невропатолога, кардіолога, терапевта за місцем проживання і він періодично проходить таке лікування.
Виходячи з вищевикладеного, Гобан А.В., як особа, яка обвинувачується у вчиненні злочину невеликої тяжкості вперше, на час розгляду його справи в суді взагалі втратив можливість вчиняти будь-які злочини як службова особа, не має наміру та можливості цього робити в подальшому, а тому перестав бути суспільно небезпечним в розумінні ст. 48 КК України.


Керуючись ст. 45, ч. 2 ст. 284, ч. 4 ст. 286 КПК України, на підставі ст. 48 КК України, –

П Р О Ш У    С У Д :

Звільнити від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України, Гобана Арсентія Володимировича, а кримінальне провадження № 12013190180000917, внесене до ЄРДР 08.07.2013 року, – закрити в зв’язку із зміною обстановки та особи обвинуваченого Гобана А.В.


ДОДАТОК:    1. Копія посвідчення АД № 038453, на 1 арк.;
        2. Копія епікризу від 20.11.2015 р., на 1 арк.;
        3. Копії лікарняних листів, на 3-х арк.;
        4. Характеристика Гобана А.В., на 1 арк.


З повагою,
Адвокат                                                                                                                                                                                                                                                                                              М.І. Процюк

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.

АО "РівнеПраво"

Адвокатське об'єднання "РівнеПраво"

33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5

+380504352684, +380984762748

info@rivnepravo.com.ua

Copyright©2020 Микола Луцюк. Всі права захищені.

Пошук

Вхід для партнерів