ВСІМ  І  КОЖНОМУ  -  РІВНЕ  ПРАВО  !!!

Клопотання про залучення третьої особи яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору

   
В РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД
Судді:Матвійчуку  О. Я.

Представника позивача:

    Адвоката Трофевича  Миколи Івановича
м. Рівне, вул. Біла, 43, оф. 4
тел. (050)345-07-78

Позивач:Дейнека Світлана Анатоліївна,
яка проживає за адресою:
    33023, Рівненська область, м. Рівне,
вул. Плоска, 44/114
тел. (097) 786 37 31

Відповідач:    
Дейнека Андрій Володимирович
останнє відоме місце проживання:
33023, Рівненська область, м. Рівне,
вул. Плоска, 44/114,
який діє від свого імені, та

як законний представник
в інтересах малолітньої
Дейнеки Ренати Андріївни
останнє відоме місце проживання:
33023, Рівненська область, м. Рівне,
вул. Плоска, 44/114,

Справа №569/123/16-ц

 


Клопотання
про залучення третьої особи яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору

В провадженні Рівненського міського суду Рівненської області знаходиться цивільна справа №569/123/16-ц за позовом Дейнеки Світлани Анатоліївни до Дейнеки Андрія Володимировича та Дейнеки Ренати Андріївни про визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщенням.    
Відповідачка Дейнека Рената Адріївна, 15.02.2005 року народження є неповнолітньою (віком 10 років).
Згідно із частиною третьою ст. 29 ЦК України місцем проживання фізичної особи у віці від 10 до 14 років є місце проживання її батьків (усиновлювачів) або одного з них, з ким вона проживає, опікуна або місцезнаходження навчального закладу чи закладу охорони здоров'я тощо, в якому вона проживає, якщо інше місце проживання не встановлено за згодою між дитиною та батьками (усиновлювачами, опікуном) або організацією, яка виконує щодо неї функції опікуна.
Відповідно до ст.4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» служба у справах дітей зобов’язана представляти у разі необхідності інтереси дітей у судах. Згідно ст.56 ЦК України органами опіки та піклування є районні,  районні в містах Києві та Севастополі державні адміністрації, виконавчі органи міських, районних у містах, сільських, селищних рад.
Враховуючи вищевикладене, оскільки предмет розгляду даної справи стосується права неповнолітньої Дейнеки Р.А. щодо користування житловим приміщенням, необхідним є залучення до участі у справі органу опіки та піклування, тому на підставі ст.ст. 27, 35, 36, 44 ЦПК України, -

ПРОШУ СУД:

Залучити до розгляду цивільної справи №569/123/16-ц за позовом Дейнеки Світлани Анатоліївни до Дейнеки Андрія Володимировича та Дейнеки Ренати Андріївни про визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщенням  Орган опіки та піклування служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому (33028, м. Рівне, вул. Соборна, 7) в якості третьої особи що не заявляє самостійних вимог на предмет спору.
27 жовтня 2016 р.                                                                                                                                                                                                                                                                              М.І.Трофевич

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.

АО "РівнеПраво"

Адвокатське об'єднання "РівнеПраво"

33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5

+380504352684, +380984762748

info@rivnepravo.com.ua

Copyright©2020 Микола Луцюк. Всі права захищені.

Пошук

Вхід для партнерів