ВСІМ  І  КОЖНОМУ  -  РІВНЕ  ПРАВО  !!!

Клопотання про залучення третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог

До Здолбунівського районного
суду Рівненської області


Судді  Басюк О.Г.

Адвоката
Процюка Миколи Івановича
33028, м. Рівне, вул. Близька 2,

в інтересах відповідача
Уїздецької сільської ради
Здолбунівського району Рівненської
області
35711, Рівненська область,
Здолбунівський р-н, с. Уїздці,
вул. Щорса, 35


Позивач      Куций Петро Іванович
35304, Рівненська обл.. Рівненський р-н.,
Смт. Квасилів, вул. Букова, буд. 2

 


КЛОПОТАННЯ
про залучення третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог


    В провадженні Здолбунівського районного суду Рівненської області знаходиться справа за позовом Куцого Петра Івановича до У’їздецької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області про визнання незаконним та скасування рішення виконавчого комітету сільської ради.
    У позовній заяві Куций П.І. просить визнати незаконним та скасування рішення виконавчого комітету У’їздецької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області «Про дозвіл на зрізання дерев» № 50 від 31.09.2015 р. та ордер на видалення зелених насаджень № 4 від 10.11.2015 р.
    Оскаржуваним рішенням Худову Дмитру Миколайовичу був наданий дозвіл на зріз дерева, яке знаходилось в с. Кунин по вул. Дуба, так як це дерево знаходиться в аварійному стані та створювало незручності в обробці земельної ділянки.
    Худов Д.М. діяв в інтересах Худової Галини Григорівни, яка є власником земельної ділянки на якій знаходилось зрізане дерево (державний акт на право власності на земельну ділянку на ім’я Худової Г.Г. наявний в матеріалах справи).
    Враховуючи наведене, вважаю за необхідне залучити Худову Галину Григорівну, як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача, на підставі того, що вона є власником земельної ділянки на якій знаходилось зрізане дерево та саме на підставі її заяви приймалось Рішення № 50 від 31.09.2015 р. та видавався ордер № 4 від 10.11.2015 р., щодо яких і виник спір, а ухвалене рішення по даній справі може вплинути на її права та обов’язки у майбутньому.    
Відповідно до ч. 2 ст. 53 КАС України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача у будь-який час до закінчення судового розгляду, якщо рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов’язки.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 49, 53,56, 59 КАС України,-

ПРОШУ СУД:


Залучити, як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача, Худову Галину Григорівну, яка проживає за адресою: Рівненська обл.., Здолбунівський район, с. Кунин, вул. Дуба 1 , 71 до участі у адміністративній справі № 562/123/16-а за позовом Куцого Петра Івановича до У’їздецької сільської ради Здолбунівського району Рівненської області про визнання незаконним та скасування рішення виконавчого комітету сільської ради.11 травня 2016 року                                                                                                                                                                                                                                                                              М.І.Процюк

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.

АО "РівнеПраво"

Адвокатське об'єднання "РівнеПраво"

33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5

+380504352684, +380984762748

info@rivnepravo.com.ua

Copyright©2020 Микола Луцюк. Всі права захищені.

Пошук

Вхід для партнерів