ВСІМ  І  КОЖНОМУ  -  РІВНЕ  ПРАВО  !!!

Клопотання про призначення судової будівельно-технічної експертизи

ДУБЕНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
35600, м. Дубно, вул. Д. Галицького, 22

Судді ТЕРЕЩЕНКО А.О.

Справа №559/26/15-ц

Представника Позивача:     Адвоката Пацюка Михайла Івановича
33028, м. Рівне, вул. Корольчука, 5
Тел.(067) 987-44-74
в інтересах позивача Воловчука Дмитра Ярославовича
м. Дубно, вул. Астахова, 79 б, кв. 3

 

КЛОПОТАННЯ
про призначення судової будівельно-технічної експертизи


В провадженні Дубенського міськрайонного суду знаходиться цивільна справа за позовом Воловчука Дмитра Ярославовича до Воловчук Алли Петрівни, про виділ в натурі в окремий об’єкт 1/2 частини квартири.
Предметом спору у даній справі є виділення в натурі в окремий об’єкт 1/2 частини квартири № 3, що розташована за адресою Рівненська область, м. Дубно, вул. Астахова, 79б.
Ухвалою Дубенського міськрайонного суду від 31.03.2016 року в даній справі призначено судову будівельно-технічну експертизу, на вирішення якої були поставлені питання:
1.    Чи можливо з технічної точки зору в натурі виділити 1/2 частку квартири №3, що розташована за адресою Рівненська область, вул. Астахова, 79б?
2.    Які можливі варіанти виділу вказаної частки квартири з технічної точки зору?
3.    Який розмір грошової компенсації вартості часток квартири при виділі їх в натурі?
Згідно висновку судової будівельно-технічної експертизи №897511/1_ФМ від 17.05.2016 р., експертом була надана відповідь лише на перше запитання про неможливість виділу з технічної точки зору в натурі 1/2 частку квартири №3, що розташована за адресою Рівненська область, вул. Астахова, 79б.
Проведена експертиза стосувалась вирішення питання можливості виділу частки спірної квартири саме як  житлового приміщення.
З огляду на висновок експерта щодо неможливості такого виділу, сторона Позивача вважає, що  можливі інші варіанти розподілу спільного майна, зокрема, шляхом виділення стороні відповідача окремої жилої квартири, а стороні позивача – нежилого ізольованого приміщення, з врахуванням їх часток.
Питання щодо можливості перепланування квартири з влаштуванням на існуючій площі окремої квартири, яка відповідає 1/2 частки та відокремленого нежитлового приміщення з окремим входом на вирішення експертизи не виносились.
Відповідно до ч.1 ст.143 ЦПК України, для з'ясування обставин, що мають значення для справи і потребують спеціальних знань у галузі науки, мистецтва, техніки, ремесла тощо, суд призначає експертизу за заявою осіб, які беруть участь у справі.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 27, 143 ЦПК України, -

 

П Р О Ш У  С У Д :

Призначити судову будівельно-технічну експертизу, щодо виділу в натурі 1/2 частки квартири №3, що розташована за адресою Рівненська область, м. Дубно, вул. Астахова, 79б, проведення експертизи доручити експертам  Приватного підприємства «Експерт – Рівне - Консалт» (33013, м. Рівне, проспект Миру, 15), на розгляд експерта поставити питання:
1. Чи можливо перепланування квартири, розташованої за адресою: Рівненська обл., м. Дубно, вул. Астахова, 79, б, квартира №3, з влаштуванням на існуючій площі окремої квартири, яка відповідає 1/2 частки та відокремленого нежитлового приміщення з окремим входом?
2. Які можливі варіанти виділення (перепланування) квартири, розташованої за адресою Рівненська обл., м. Дубно, вул. Астахова, 79, б, квартира №3 з влаштуванням на існуючій площі окремої квартири, яка відповідає 1/2 частки та відокремленого нежитлового приміщення з окремим входом?
3. Який розмір грошової компенсації вартості часток квартири (приміщень) при виділі їх в натурі?

Для проведення експертизи направити матеріали справи та сторонам надати експерту всі необхідні матеріали та забезпечити доступ до приміщень для проведення експертизи.


02.06.2016 року                                                                                                                                                                                                                                                                                  М.І. Пацюк

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.

АО "РівнеПраво"

Адвокатське об'єднання "РівнеПраво"

33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5

+380504352684, +380984762748

info@rivnepravo.com.ua

Copyright©2020 Микола Луцюк. Всі права захищені.

Пошук

Вхід для партнерів