Друк
Скажіть будь-ласка,в цьому
випадку-Ст185ч2+ст71.(на
умовному був за ст.185ч.3). Є
малолітня дитина,початок
строку з 27.03.13. Строк 4р.3м.
1)Якщо він підпадає на
звільнення по амністії за
ст.1п"в",то чи обов'язково
відбути 1/4строку? 2) І як
рахувати,від початку
відбування до 19квітня чи до
8квітня? 3)і якщо по моїм
розрахункам 1/4-1р.23дня,і до
19квітня відбуто-1р23дня,чи
можливе примінення амністії
по ст.1 п"в" або ст.2 ЗУ про
амністію?

Коментарі  

 
+2 #1 Амністія 2014Петро Іванович 28.05.2014, 10:35
Згідно ч. 4 ст. 9 Закону України «Про амністію у 2014 році» у разі якщо до особи може бути застосовано кілька підстав, передбачених цим Законом, застосовується підстава, яка найбільшим чином поліпшує становище особи.
Таким чином, якщо особа, за станом на 19.04.2014 року не позбавлена батьківських прав має дітей, яким не виповнилося 18 років, дітей-інвалідів та/або неповнолітніх сина, дочку, визнаних інвалідами, вона підпадає під амністію.

1 рік 23 дні і складає ¼ призначеного строку основного покарання, тобто не менше однієї четвертої, як вимагає Закон.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 АмністіяНаталія 29.05.2014, 13:27
Петро Іванович,дуже дякую за відповідь!
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.