Друк

Добрий день. Переказали щоб з`явився на військомат,10.04.14, в той же день дали повістку і мобілізували. Пробув на навчальних більше 45 днів,написав рапорт про відпустку на 10 днів, тепер звонить командир, щоб терміново повернувся в частину. У військовому квитку немає даних в яку частину командирували, немає запису про видачу зброї,лише штамп "мобілізований".Чи може він не їхати  на полігон.

Коментарі  

 
0 #1 МОБІЛІЗАЦІЯІрина Пашкевич 19.06.2014, 17:09
Доброго дня. Призов громадян на військову службу під час мобілізації, за необхідності, призиваються на військову
службу командирами відповідних військових частин за розпорядженням (наказом) Генерального штабу Збройних Сил України. У військовому квитку може не бути даних про військову частину тільки через те, що мобілізованих можуть направляти на службу в різні військові частини. Стосовно рапорту, який мобілізований власноручно написав, то в ньому він написав, що зобов'язується з'явитись у відповідну військову частину по закінченню відпустки, терміном 10 днів, а відтак мобілізований, за відсутності підстав відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, передбачених ст. 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", зобовязаний з'явитись у ту ж військову частину, де він проходив службу (навчання) попередньо.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 МобілізаціяЕлена 09.02.2015, 19:55
Здравствуйте. Могут ли военнообязаному изменить военную специальность, если его специальность невостребована. Моего брата должны были направить на учение по специальности во Львов, а на самом деле направили в Киев на другую специальность и заставляют писать соответствующее заявление. Что делать? Может он отказатся от таких учений?
г. Ивано-Франковск
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 МОБІЛІЗАЦІЯІрина Пашкевич 10.02.2015, 10:46
Доброго дня. На жаль, зважаючи на те, що Ваш брат є мобілізованим, йому можуть змінити спеціальність та вимагати пройти відповідну підготовку, відмова мобілізованого виконувати законні вимоги командира тягне за собою відповідальніст ь, визначену чинним законодавством України.
Цитата | Скарга
 
 
0 #4 МОБІЛІЗАЦІЯІрина Пашкевич 10.02.2015, 10:51
Кожний військовослужбо вець зобов'язаний виконувати
службові обов'язки, що визначають обсяг виконання завдань,
доручених йому за посадою. Ці обов'язки визначаються статутами
Збройних Сил України, а також відповідними посібниками,
порадниками, положеннями, інструкціями
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.