Друк

Я працюю заступником директора ЗОШ І-ІІІ ступенів. До Вас таке запитання. Прийнявши вчителя на посаду, було видано наказ:" Прийняти  на посаду вчителем початкових класів, залишивши за нею 4 тижневі години "Основ здоров’я". Вона має диплом вчителя початкових класів та вчителя основ здоров’я. В даному навчальному році ми не маємо можливості надати їй 4 тижневі уроки "Основ здоров’я", а тільки натади тижневе навантаження 20год , як вчителя пачаткових класів. Вона з цим  не згідна , і вммагає додатково ще і 4 тижневі години "Основ здоров’я". Які наші правомірні дії?

Коментарі  

 
+1 #1 RE: Навантаження вчителя в системі освітиІрина Троцька 17.07.2014, 09:17
В абз. 12 ч. 1 ст. 25 Закону України “Про загальну середню освіту” записано, що розподіл педагогічного навантаження у загальноосвітнь ому навчальному закладі здійснюється його керівником і затверджується відповідним органом управління освітою.
Між сторонами існують трудові правовідносини.
Згідно ч. 3 ст. 32 КЗпП України у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці допускається зміна істотних умов праці при продовженні роботи за тією ж спеціальністю, кваліфікацією чи посадою. Про зміну істотних умов праці – систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших – працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.
До моменту розподілу педагогічного навантаження керівником ЗОШ, затвердження його відповідним органом управління освіти, та письмового попередження про такі зміни вчителя початкових класів, дії ЗОШ не можуть вважатися правомірними.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 Підкажіть законні підстави, якщо такі існуютьМарина 06.04.2017, 12:34
Доброго дня. Будь ласка дайте відповідь на таке питання. Я у 2015 році пішла у декрет. Йшла у декрет з посади заступника директора з ВР (0,5 ставки), довантажена була 0,5 ставки психолога і мала 7 годин російської мови. По диплому я вчитель укр. мови, укр літ. та світової літератури, та психолог у закладі освіти. За новим законом суміщення психолога і заступника заборонили. На яке навантаження я тепер маю право. Чи можу я розраховувати на те, що матиму таке ж навантаження як і до декрету. Підкажіть будь ласка, які існують правові засади і підстави отримати години мови чи літератури, адже інші вчителі аргументують свою кількість годин тим, що вони переведені у вчителі словесники. Як же мені відстояти своє навантаження? Вдячна заздалегідь. Дуже чекаю на відповідь.
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 АтестаціяТетяна 29.10.2018, 16:53
У 2018-2019 навчальному році я атестуюсь на підтвердження категорії як вчитель і повинна була атестування як вихователь. Але тарифіковане навантаження як вихователя мені не дали, зараз мене виключили зі списків на атестацію як вихователя, сказали,що вже пізно довантажувати. Чи можливо щось змінити, можливо з нового року, коли переглядається тарифікації?
Цитата | Скарга
 
 
0 #4 RE: Навантаження вчителя в системі освітиПархомчук Вікторія 30.10.2018, 18:49
Відповідно до ст.25 Закону України “Про загальну середню освіту”, розподіл педагогічного навантаження у закладі загальної середньої освіти затверджується його керівником. Педагогічне навантаження вчителя закладу загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування , типу і форми власності обсягом менше тарифної ставки, передбаченої частиною першою цієї статті, встановлюється тільки за його згодою.

Перерозподіл педагогічного навантаження протягом навчального року допускається у разі зміни кількості годин з окремих предметів, що передбачається робочим навчальним планом, або за письмовою згодою педагогічного працівника з додержанням законодавства України про працю.
Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників,Ате стація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.
Якщо Ви не обіймаєте відповідної посади вихователя, то атестуватись по ній Ви не зможете.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.