Друк

Доброго дня.Я мама двох неповнолітніх дітей(по одній дитині маю статус одинокої).В цьому місяці отримала грошову допомогу в розмірі 1012гр. і 380гр(всього 1400гр.) З батьком другої дитини не проживаю,не отримую аліментів та будь-якої допомоги від нього. Звернулась в Здолбунівське управління соц.захисту населення,де отримала відповідь,щоб на більшу допомогу не розраховувала.Порадьте! Дякую!

Коментарі  

 
0 #1 допомогаAdvocat 18.07.2014, 22:18
Встановлення гарантованого державою рівня матеріальної підтримки сімей з дітьми шляхом надання державної грошової допомоги з урахуванням складу сім’ї, її доходів та віку дітей, регламентовано Законом України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми”.
Статтею 3 вказаного Закону передбачено види державної допомоги сім’ям з дітьми.
Зокрема, відповідно до цього Закону призначаються такі види державної допомоги сім’ям з дітьми:
-          допомога у зв’язку з вагітністю та пологами;
-          допомога при народженні дитини;
-          допомога при усиновленні дитини;
-          допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
-          допомога на дітей одиноким матерям.
Цим же Законом унормовано і розміри відповідної допомоги.
Згідно ч. 2 ст. 3 Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та об’єднання громадян за рахунок власних коштів можуть запроваджувати додаткові види допомоги та встановлювати доплати до державної допомоги сім’ям з дітьми.
Про запровадження додаткових видів допомоги та встановлення доплати до державної допомоги місцевими органами виконавчої влади в Здолбунівському районі - нам невідомо.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.