Друк

 

 

 

Чи має право керівник установи на силу утримувати мене в членах тендерного комітету, якщо я написала вже дві заяви про виведення мене із тендеру?

 

 

 

Коментарі  

 
0 #1 ТендерЛеся 31.07.2014, 14:46
Чи має право керівник установи на силу утримувати мене в членах тендерного комітету, якщо я написала вже дві заяви про виведення мене із тендеру?
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: Тендерний комітетІрина Троцька 01.08.2014, 10:32
Для відповіді уточніть, будь ласка, у якій установі Ви працюєте, яку займаєте посаду і чи ознайомлені з Положенням про діяльність тендерного комітету, зі складу якого хочете вийти. Якщо так, то чи прописаний у цьому Положенні його порядок формування. Яким чином подавали заяву: особисто, надсилали поштою?
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 членство в тендерному комітетіОлена 12.02.2018, 13:13
Доброго дня!Я працюю в обласній лікарні на посаді економіста. Є членом тендерного комітету (секретат), однак хочу з нього вийти. з положенням ознайомлена, у ньому прописано, що рішенням керівника вводяться і виводяться його члени. Усно повідомила керівника, але дій поки ніяких. Обовязково писати заяву на керівника, чи можна вирішити це питання в інший спосіб. дякую.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.