Друк

Керівник державного підприємства зі 100% державної власності при підпорядкуванні Мінагрополітики дає розпорядження щодо ведення бухгалтерського обліку що не знаходяться в правовому полі податкового та бухгалтерського обліку. Що робити гол.бухгалтеру і хто за це понесе відповідальність при перевірці фінансово-господарської діяльності господарства, якщо в Статуті господарства вказано, що директор несе персональну відповідальність за додержання порядку організації та ведення бухгалтерського обліку підприємства.

Коментарі  

 
0 #1 ПИТАННЯ ДОСТОВІРНОСТІ ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУІрина Пашкевич 06.08.2014, 13:10
Доброго дня. Спробуйте пояснити директору, що такі дії є неправомріними та можуть потягти за собою у подальшому притягнення посадових осіб підприємства до відповідальност і, у тому числі і бухгелтера.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.