Друк

Добрий день! Я прописаний в неприватизованій квартирі. Там також є квартиронаймач, який є громадянином Росії. Він отримав квартиру ще при СССР. ЖЕК не хоче прописувати в цю квартиру мою дружина і новонародженого сина . Як мені приватизувати квартиру на себе ( з дружиною чи без). Він не заперечуе щоб приватизація проходила без його участі. від нього є згода завірена нотаріусом.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Приватизація квартириОлександр Величко 05.09.2014, 11:49
Приватизація здійснюється відповідно до Закону України "про приватизацію державного житлового фонду", для отримання більш детальної консультації щодо порядку приватизації за зазначених вами обставин, слід звернутися до Бюро технічної інвентаризації в Вашому регіоні (міське, обласне), так як приватизацію здійснюють органи БТІ, де Вам нададуть бульш детальну консультацію, та визначать документи, що Вам слід надати.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 Приватизація квартириЛюдмила Ромашко 08.09.2014, 12:49
Щодо реєстрації місця проживання (прописки). При роздільній реєстрації батька і матері, неповнолітню дитину прописують за будь-яким місцем проживання. При цьому, згода інших зареєстрованих в квартирі осіб для здійснення реєстрації дитини не потрібно. Того факту, що батько дитини зареєстрований на даній житлоплощі, достатньо для прописки неповнолітньої дитини на дану житлоплощу. Зазначене слідує із змісту ст. 65 Житлового кодексу України, ст. 160 Сімейного кодексу, а сам порядок реєстрації місця проживання визначений наказом МВС України від 22.11.2012 №1077. Для реєстрації дружини необхідна згода всіх зареєстрованих членів сім’ї.
Щодо приватизації: як на мене, у Вашому питанні не всі обставини висвітлені. Зокрема, чи постійно проживає громадянин Росії у неприватизовані й квартирі, чи ні? чи зберігається за ним право користування житлом, чи ні? Можливо, спочатку визнати цю особу такою, що втратила право користування житлом, а потім приватизувати квартиру на сім’ю. Залежно які у Вас обставин – Вам вирішувати. Відповідно до ст. 5 ЗУ «Про приватизацію державного житлового фонду» при приватизації квартири до членів сім'ї наймача включаються лише громадяни, які постійно проживають в квартирі (будинку) разом з наймачем або за якими зберігається право на житло. Порядок приватизації визначено наказом Міністерства з ЖКГ України від 16.12.2009 № 396.
Цитата | Скарга
 
 
+1 #3 неможу самочінно приватизувати свою квартиру.володимер 22.10.2016, 10:52
ЩО ПОРАДИТЕ
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.