Друк

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, я громадянка України, чекаю дитину від

громадянина Німеччини (6 місяць вагітності), не одружена. На даний час батько дитини відмовляється визнавати її. Чи маю
я право звернутись в суд для визнання батьківства? Чи зможе дитина при цьому
отримати громадянство Німеччини, так як в даний період не планую виїжджати з нею з
України і чи взагалі для того щоб отримати громадянство для дитини потрібно народжувати в Німеччині? Якщо я б хотіла колись проживати з дитиною в Німеччині, чи буде у мене таке право, як матері? Чи
можу я залишити при цьому прізвище для дитини своє? Чи буду я залежною в майбутньому
від батька дитини?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Визнання батьківстваЧайковський Олег 15.10.2014, 15:04
Якщо мати та батько не перебувають у шлюбі, походження дитини від батька визначається за заявою матері та батька дитини або за рішенням суду.
Отже, у Вашому випадку - за рішенням суду, оскільки батько відмовляється визнати батьківство.
Позов про визнання батьківства може бути пред'явлений матір'ю, опікуном, піклувальником дитини, особою, яка утримує та виховує дитину, а також самою дитиною, яка досягла повноліття.
Отже, позов Ви можете подати після народження дитини.
Позов про визнання батьківства приймається судом, якщо запис про батька дитини відповідно до ч. 1 ст. 135 Сімейного кодексу України.
Відповідно, перший крок після народження дитини - запис про батька провадиться за прізвищем та громадянством матері (Вас), а ім'я та по-батькові записуються за вказівкою матері. Тобто, маєте вказати ім'я та по-батькові Вашого громадянина Німеччини, але він буде записаний за Вашим прізвищем і як громадянин України.
Решта питань передчасні, їх потрібно буде вирішувати після визнання батьківства судом
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.