Друк

Доброго дня, хочу з Вами проконсультуватись. Мій чоловік є головою громадської організації (спортивна секція), яка утримується за рахунок добровільних внесків і не є прибутковою. Внески він отримує з рук в руки, і відповідно ремонти, купівлю інвентарю теж робить він сам, але ніяких чеків, паперів які це підтверджують в нього немає, бо брав і кредити, і позики для ремонту, придбання інвентарю, є лише квитанції про сплату оренди і комунальних послуг. Мене цікавить, яким чином його може перевіряти податкова (є людина, яка погрожує звернутись в податкову) і як зробити так, щоб було все згідно закону, бо за рахунок частини цих коштів він і живе Дякую.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Перевірка податковою громадських організаційІрина Троцька 10.09.2014, 20:55
Контроль за джерелами та розмірами надходжень, сплатою податків об’єднаннями громадян здійснюють відповідно фінансові органи та органи державної податкової служби (частина четверта статті 25 Закону України "Про об’єднання громадян").За скаргою можуть провести перевірку.Пробл еми ж можуть виникнути, якщо ведеться облік добровільних внесків та при перевірці встановлять невідповідність витрат надходженням або відсутність залишку внесків. З наданої Вами інформації та без документів важко спрогнозувати наслідки перевірки ГО вашого чоловіка. Для детальної консультації треба більше інформаії та документи.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: Перевірка податковою громадських організаційОльга 08.03.2015, 18:18
Доброго дня! Підкажіть, в мене є підписаний акт приймання-перед ачі виконаних послуг. а податкова при перевірці вимагає до нього звіт про перелік наданих мною послуг, звіт я зробила......це й звіт підписую тільки я , чи ще його має підписати замовник?
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.