Друк

У мене мама пенсіонерка по віку (та й трудового стажу має багато років), за все життя жодного разу не відпочивала в санаторії по путівці. Підкажіть, будь-ласка, як можна отримати путівку у ФСС з ТВП для неї (нехай навіть з незначною доплатою). Що окрім заяви та мед.картки потрібно надати ФСС? Чи можна якось відслідковувати наявність путівок у ФСС? (немає можливості часто його відвідувати)

Коментарі  

 
0 #1 Отримання путівокМикола Луцюк 03.10.2014, 13:33
Шановна пані!
Порядок отримання путівок навряд чи стосується консультації адвокатами.
Чи не варто Вам напряму звернутись в Фонд соціального страхування за консультацією?
А от в разі виникнення проблем, краще напряму звернутись до юриста.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.