Друк

Добрий день! Мені потрібна ваша консультація. Лікувала я зуби, мені лікар поставив моста, прийшовши додому я побачила, що один зуб взагалі маленький і не відповідає своїй формі. На наступний день, я звернулася до лікаря з проханням, щоб він мені переробив цей мост. На що він дав відповідь, що він не бачить сенсу його переробляти, тому що цей зуб взагалі ніхто в роті в мене не бачить. а якщо я наполягаю, на заміні, то я маю знову йому заплатити. Підскажіть, будь ласка, чи маю я право на безкоштовну заміну даного моста? Дякую!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.