Друк

Добрий вечір. В мене проблема з виплати кредиту до банку. Я вже 6 міс. несплачую, бо втратила роботу, в пошуку. Представник банку повідомила, що направляє мою справу до Прокуратури, як факт шахрайства, несплати кредиту. Я запитала представника банку, чому, в прокуратуру а не в суд. Мені відповіді чіткої недали, а оперують, що я перешла межу 160 днів і за це мене передають в Прокуратуру і будуть стягувати майно по місцю моєї прописки. Але я ж не власник квартири, і в цій квартирі прописані також 2 інваліда і неповнолітня дитина. Чи дійсно це так? Ч!

ому прокуратура, а не суд? І як після прокуратури буде опис майна без суду. Може я чогось не розумію. Роз'ясніть будь-ласка. Кошти шукаємо, і скоро я всерівно перерахую кошти. Але як мені вести себе зараз, як відповідати на претензії з Прокуратурою і описом майна по прописці. Я планую виїзджати за кордон на роботу, Банк може мені зашкодити? Розясніть будь-ласка. Дякую.

 

Коментарі  

 
+1 #1 ЗАБОРГОВАНІСТЬ у БАНКУІрина Пашкевич 17.11.2014, 10:47
Доброго дня. В прокуратуру банк звернутись звичайно ж може, однак до комепетнції прокуратури арешт/опис майна не входить, а відтак, на мою думку, вони просто Вас залякують з метою пришвидшення погашення Вами простроченої заборгованості. Здійснювати опис майна такі органи можуть виключно в межах кримінального провадження. Несплата грошових коштів по кредиту - не є шахрайством, оскільки на це є певні об'єктивні обставини, про які Ви зазначали у своєму зверненні.Якщо Ви ще й не являєтесь власником або співвласником квартири, Вам боятися нічого. Стосовно виїзду за кордон - Законом України «Про виконавче провадження» закріплено право державного виконавця, у разі ухилення боржника від виконання зобов’язань покладених на нього рішенням, звертатись до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника за межі України. А Цивільний процесуальний кодекс України (далі — ЦПК) тоді ж доповнено ст. 377-1, якою врегульовано вирішення судом питання про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України. Однак такі дії можливі лише на стадії виконавчого провадження, тобто після звернення банку до суду із позовом про стягнення заборгованості, набрання рішенням суду законнної сили тощо, або в інших випадках, що не мають нічого спільного з Вашим. Удачі Вам!
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.