Друк

Заповіт складено таким чином, що все майно, що належить заповідачу на день смерті, переходить до племінника. Заповідач отримав державний акт про право власності на земельну ділянку (пай в КСП). Чи потрібно додатково вписувати цю земельну ділянку в заповіт, щоб спадкоємець отримав її при наслідуванні?

Коментарі  

 
0 #1 ОБСЯГ СПАДКОВОГО МАЙНАІрина Пашкевич 24.11.2014, 13:15
Доброго дня. У зв'язку із тим, що заповіт складений на все майно, незалежно від того, що державний акт отримано пізніше, ніж складений заповіт, племіннику переходить у власність все майно, яке належить Заповідачу на момент його смерті.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.