Друк
Доброго дня ! Підкажіть, будь ласка, що робити. Я судилась з соціальною службою з 2009 року. Бул місцевий суд, рішення в мою пользу, подали апеляцію, апеляційний суд виніс рішення проти мене, потім подали заяву у Вищий Конституційний суд, він відмінив рішення апеляційного суду, виніс рішення на мою користь, повернули справу на місцевий суд. Суд знову виніс рішення на мою користь. Тобто управління соц захисту має мені виплатити гроші, передали листа у виконавчу службу. І все. Виконавчий інспектор від нас ( мене і мого  адвоката) ховється, просиÐ!
 ¼ дати матеріали провадження, він каже що не може їх знайти, чи не хоче шукати. Вже майже рік часу я не можу нічого добитись від виконавчої служби. А саме обурює, що йому звонишь, питаешь , чи він буде на місці, щоб була можливість ознайомитись з матеріалами провадження, він каже, приїезжайте. Приїезжаємо а його немає, або переховується в сусідних кабінетах. Такого нахабства просто не можна винести. Куда звертатись, як добитись правди, як поставити людину на місце, він є представник влади, а враження, що в дитячому садку хованки граємо. Дякую!
  за допомогу.

Коментарі  

 
+1 #1 ВИКОНАВЧА СЛУЖБАІрина Пашкевич 27.11.2014, 08:17
Відповідно до приписів ст. 82 ЗУ «Про виконавче провадження» рішення, дії або бездіяльність державного виконавця та інших посадових осіб державної виконавчої служби можуть бути оскаржені стягувачем та іншими учасниками виконавчого провадження (крім боржника) до начальника відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець, або до керівника відповідного органу державної виконавчої служби вищого рівня чи до суду.
Скарга на рішення, дії або бездіяльність державного виконавця подається начальнику відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець. Рішення, дії чи бездіяльність начальника відділу можуть бути оскаржені до вищестоящого органу державної виконавчої служби
При цьому, рішення, дії чи бездіяльність державного виконавця або іншої посадової особи державної виконавчої служби щодо виконання судового рішення можуть бути оскаржені сторонами до суду, який видав виконавчий документ, а іншими учасниками виконавчого провадження та особами, які залучаються до проведення виконавчих дій, - до відповідного адміністративно го суду в порядку, передбаченому законом.
Рішення, дії чи бездіяльність державного виконавця або іншої посадової особи державної виконавчої служби щодо виконання рішень інших органів (посадових осіб) можуть бути оскаржені до відповідного адміністративно го суду в порядку, передбаченому законом.
Рішення, дії чи бездіяльність державного виконавця або іншої посадової особи державної виконавчої служби можуть бути оскаржені до керівництва органів державної виконавчої служби, якщо їх оскарження передбачено цим Законом.
При цьому, скарга у виконавчому провадженні подається у письмовій
формі та має містити:
1) найменування органу державної виконавчої служби, до якого вона подається;
2) повне найменування (ім'я) стягувача та боржника, їх місце проживання чи перебування (для фізичних осіб) або місцезнаходженн я (для юридичних осіб), а також найменування (ім'я) представника сторони виконавчого провадження, якщо скарга подається представником;
3) реквізити виконавчого документа (вид документа, найменування органу, що його видав, день видачі та номер документа, його резолютивна частина);
4) зміст оскаржуваних рішень, дій чи бездіяльності та норму закону, яку порушено;
5) викладення обставин, якими скаржник обґрунтовує свої вимоги;
6) підпис скаржника або його представника із зазначенням дня подання скарги.
Така скарга, подана у виконавчому провадженні начальнику відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець, розглядається у десятиденний строк з дня її надходження. За результатами розгляду скарги начальник відділу виносить постанову про її задоволення чи відмову, яка в десятиденний строк може бути оскаржена до вищестоящого органу державної виконавчої служби або до суду. Скарга, подана без додержання вимог, викладених у частині шостій цієї статті, розглядається начальником відділу в порядку, встановленому Законом України "Про звернення громадян". Удачі Вам!
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: Виконавча службаОлександр Величко 27.11.2014, 08:31
Крім того рекомендую, крім скарги до начальника відділу, подати скаргу і до прокуратури міста
відповідно до ст. 12 ЗУ "Про прокуратуру"
Прокурор розглядає заяви і скарги про порушення прав громадян та юридичних осіб, крім скарг, розгляд яких віднесено до
компетенції суду.
А, як вбачається із вашого запитання, то має місце порушення Ваших прав у виконавчому провадженні. Тому звернення до прокуратури лишнім не буде. Нехай його з усіх сторін запитують. А прокуратура зараз працює як ніколи.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.