Друк

Доброго дня, проконсультуйте будь ласка у такому питанні:
По закінченні цього навчального року донька планує поступати після 9 класу у музичне училище. Потім планує навчатись у Львівській консерваторії.
В зв'язку з цим виникло питання: якщо дитина буде навчатись на державному місці в музичному училищі, то тоді вона втрачає можливість навчатись на державному місці у консерваторії?
Питання виникло в зв'язку з тим, що знаємо,що наша держава надає кожному абітурієнту право навчання на державному місці тільки один раз

Коментарі  

 
+1 #1 RE: Державна форма навчання у закладахІрина Троцька 28.11.2014, 11:57
Відповідно до ст. 4 Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014р. громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.
Отже, право навчатися на державному місці безкоштовно залежить від ступеня освіти, який планує здобути абітурієнт, а також від того, чи вперше він його здобуває.
У Вашому випадку донька буде здобувати один ступінь вищої освіти в училищі(швидше за все молодшого спеціаліста), а потім інший вперше – в консерваторії, таким чином не втрачає можливості навчатись безоплатно на державному місці, здобуваючи різні ступені вищої освіти вперше.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 Дякую за відповідьNataliya 25.12.2014, 10:26
Дякую за вичерпну відповідь.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.