Друк

Маю намір звернутися до суду про розподіл майна. Питання винакає щодо автомобіля придбаного за довіреністю.Як я розумію, то його не можливо поділити. То як бути? Якщо поставити питання щодо встановлення порядку користування автомобілем, то включати це питання в позов про розподіл майна чи з окремим позовом звертатися до суду. Чи могли б ви надати зразок позову про порядок користування автомобілем? ДЯКУЮ!

Коментарі  

 
0 #1 RE: Розподіл майна2Олександр Величко 29.11.2014, 13:06
У зв'язку з тим, що автомобіль,як ви зазначаєте "придбано по довіреності" фактично він не є спільним майном подружжя. Вам слід визнати, що насправді були відносини купівлі-продажу , а відповідно тоді цей автомобіль стане спільним майном подружжя, і тоді будете його ділити, а не встановлювати порядок користування. А на сьогодні він у вас в користуванні, а власником є інша особа.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.