Друк
Медичне право
Доброго дня! Я, хотів узнати, якщо швидка забрала людину психдиспансер проти волі цієї людини на основі ви зову одного із родичів. Там, утримували психдиспансері  протягом місяця і об винили соціально небезпечним  з погрозою передачі на суд з ув’язненням на пів року, дали на підпис за своєю згодою, я підписав, тому що не міг там знаходитися і подіяла на мене погроза.  Передача виписки з психдиспансеру по місцю проживання, теж на основі подачі документів на суд, я по требі їх написав розписку, що згодний приходити на обстеження, а також підÐ!
 �исам документ, що згоден на лікування.
Я, хотів би знятися офіційно з обліку. А, також визнали мою правоту, що я не являюся психічно хворим. Як, це зроби? Які, я маю права?
А, та особа, яка визвала на мене швидку діяла безпідставно. Я, був адекватним, не яких дій протиправних не робив, а також дій, які би могли стати причиною для негайно медичного ув’язнення,  з санітарами не сперечався.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Медичне правоІрина Троцька 05.12.2014, 12:08
Відповідно до ст.ст. 9, 25, 27, 32 Закону України «Про психіатричну допомогу», ст. 9 «Основ законодавства України про охорону здоров’ я», до суду може бути оскаржено рішення про обмеження, порушення прав, свобод, законних інтересів громадян, яким надається психіатрична допомога.
Отже, якщо Ви хочете влаштуватись на роботу, і психіатричний заклад з огляду на ваш діагноз не може видати довідку про придатність до певної посади, з чим Ви не погоджуєтесь, маєте право звернутись до суду.
В позові треба просити скасувати встановлений діагноз та зняти з диспансерного психіатричного обліку.
Для цього Вам необхідно буде довести відсутність психіатричних розладів і що встановлений діагноз невірний. Зробити це можна шляхом призначення судово-психіатр ичної експертизи.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 МедицинаНадежда 23.11.2016, 13:03
Добрый день! У меня такой вопрос, я гражданка России замужем в Украине и стою на учете в перинатальном центре, с меня требуют оплатить сумму в том что я не гражданка этой страны, это правильно? Есть ли такое в законодательств е?
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.