Друк

До сьогоднішнього дня не налогоджено центральне опалення в квартирах по  вулМирогощанська, 5 мДубно. На даний момент радіатори зовсім холодні. На заяву від 27.10.14 "Дубнокомуненергія не дала відповіді, а міська рада написала відписку. А тепло в батареях гуляло, то в одній, то в другій, а тепер зовсім пропало. В одній із квартир проживає інвалід війни ІІ групи а температура не піднімається вище 15 град при включених обігрівачах. Куди звертатись за допомогою?

Коментарі  

 
0 #1 Куди звертатись.Микола Луцюк 18.12.2014, 19:14
До адвоката!!!
Ви описуєте класичні порушення Ваших прав з боку комунальних служб.
Вам варто звернутись до адвоката в м. Дубно (це і ефективніше, і дешевше, аніж до рівненського).
Я лише можу Вам порекомендувати Петрука Олександра Арсентійовича, дубенського колегу.
Але не сприймайте звернення до адвокатів як ннвиправдані витрати.
Можливо, Ви ще й отримаєте з цього реальний дохід.
На все найкраще!
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.