Друк

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, чи маю я право на одержання субсидії,якщо власник квартири свекруха, яка не прописана в ній, і не проживає, а я прописана з 2-х річною дитиною в ній за її згоди, але я маю у власності земельну ділянку 0,15га, інших власностей ні в чоловіка і в мене не має, я у відпусці по догляду дитини до 3-х років? Дякую

Коментарі  

 
0 #1 RE: СубсидіїІрина Троцька 17.12.2014, 15:19
Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунал ьних послуг призначається на основі середньомісячно го (за останні шість місяців або два квартали, що передують місяцю звернення за призначенням субсидії) сукупного доходу осіб, які зареєстровані в житловому приміщенні.

Субсидія призначається одному із членів домогосподарств а, який зареєстрований у житловому приміщенні і на якого відкрито особовий рахунок на оплату житлово-комунал ьних послуг - тобто, не обов’язково власнику.
Щодо отримання Вами допомоги по догляду за дитиною до 3-х років, то сума цієї допомоги буде враховуватись при розрахунку до сукупного доходу сім’ї.
Наявність земельної ділянки не впливає на призначення субсидії за умови, якщо вона не придбана будь-ким із зареєстрованих осіб протягом останнього року, що передує зверненню за призначенням субсидії і одночасно її вартість не перевищує 10 мінімальних зарплат.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 СубсиніїОксана 19.12.2014, 19:20
Дякую!
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 СубсидіїГалина 26.05.2016, 10:55
Добрий день!Допоможіть ,будь-ласка,в такому питанні:Раніше можна було користуватися пільгою(учасник війни)і субсидією.Тепер ,згідно нового Закону або субсидія або пільга.Чи можна оформити на неопалювальний період(з квітня по жовтень)пільгу, а з жовтня відмовитись від пільги і оформити субсидію?Дякую.
Цитата | Скарга
 
 
0 #4 RE: СубсидіїГордієнко Євгенія 26.05.2016, 16:09
Доброго дня!Шановна Галина, згідно з діючим законодавством, з 1 травня 2015 року житлова субсидія призначається на 12 місяців. Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік. Тому Вам необхідно буде обирати або субсидія, або пільга!
Цитата | Скарга
 
 
0 #5 RE: СубсидіїГордієнко Євгенія 26.05.2016, 16:11
Доброго дня!Шановна Галино, згідно діючого законодавства з 1 травня 2015 року житлова субсидія призначається на 12 місяців. Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік. Тому Вам необхідно буде обирати або пільга, або субсидія!
Цитата | Скарга
 
 
0 #6 СубсидіїГалина 29.11.2016, 10:31
Доброго дня!Допоможіть, будь-ласка,в такому питанні:в грудні 2015 року було здійснено покупку на суму більше 50 тисяч.Коли можна буде звернутись за призначенням субсидії? Дякую.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.