Друк

Доброго дня!
Я - офіцер запасу (військова кафедра).
Під час другої хвилі мобілізації на ВЛК в лист, з яким я проходив комісію (точної його назви не запам'ятав), мені терапевт вписав статтю 54, а хірург статтю 56 стану здоров'я. Мій офіційний діагноз - хронічний калькульозний холецистит і поліпоз жовчного міхура. Направили в обласну поліклініку до хірурга з актом дослідження стану здоров'я. Хірург підтвердив мій діагноз і написав висновок: рекомендоване оперативне лікування.

На моє запитання про мою ступінь придатності у райвійськоматі офіцер відповів щось типу "частково непридатний". В тому самому листі замість висновку ВЛК стояли порожні незаповнені рядки, я не став тоді допитуватися, бо й так був щасливий, що мене нікуди не мобілізовують, до того ж у військоматі весь процес більш був схожий на суцільний безлад.

Третя хвиля мобілізації мене не охопила, повістки не було. Тепер ближче до питань.

Ось тепер чекаю на четверту хвилю і почитав про всі ці статті станів здоров'я тут http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08/print1400676891284038. Стосовно 54 зробив висновок, що я цілком можу претендувати на пункт "б", так як в моєму стані обласний хірург мені рекомендував оперативне лікування (див. Додаток 2 (ПОЯСНЕННЯ щодо застосування статей Розкладу хвороб, станів та фізичних вад, що визначають ступінь придатності до військової служби ). От тільки не зрозумів момент, яка буде моя доля за цією статтею, якщо я відмовляюся від операції, бо знаходжуся під наглядом у п!
рофесора гастроентеролога, яка не рекомендує робити операцію в моєму віці, до того ж ріст каміння ми з нею призупинили? Прошу Вас відповісти на це запитання, бо я не зовсім зрозумів, що означає "У разі відмови від операції огляд проводиться за пунктом "б".
До цього пункту належать:
стани після вилучення жовчного міхура або хірургічного
лікування жовчних ходів (протягом 12 місяців);
післяхолецистектомічний синдром."

Інше запитання: що означає обмежена придатність?

Стосовно статті 56. Я так розумію мене в цій статті стосуються рядки "...за графами II, III - тимчасово непридатні до військової служби за контрактом протягом року з подальшим оглядом залежно від результатів лікування.", оскільки я відношусь до графи III. Що тут мені не зрозуміло - це як дана стаття узгоджується з абзацем 3 статті 23 закону Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/3543-12/print1413395219893193.
Чому там рік, а в законі - до шести місяців. Чи немає між ними суперечності?

Дякую за відповіді.

П.С. Я описав те, в чому розібрався. Звичайно, я можу помилятися, тому, якщо у Вас своє бачення, буду радий з ним ознайомитися.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.