Друк
Доброго дня, питання маю наступне:
для виїзду на роботу закордон у фірмі, що займається підготовкою документів мені повідомили,що необхідно свідоцтво про одруження,видане у 1996році замінити на свідоцтво нового зразка, та поставити апостиль на ньому.Звернулись із цим питанням у Рівненський РАГС, де нам повідомили,що необхідно звертатись стосовно заміни у населений пункт,  в якому шлюб реєстрували(а це інша область, та не зовсім близько 370км), а тоді в районному центрі та обласному центрі тієї області, де виданий був цей документ, ще необхідно ставити печатки,та реєструват!
 и.
Тому звертаюсь за допомогою-можливо є пункт у законодавстві,який допоможе це питання вирішити у Рівненському РАГСі, так як зрозуміло,що не один день прийдеться їздити у іншій області з вирішенням даного питання, а вдвох не маємо можливості відпрошуватись на даний час з роботи та їхати на декілька днів.
До того ж (можливо також буде важливо) приписку з чоловіком маємо Рівненського району

Коментарі  

 
0 #1 ЗАМІНА СВІДОЦТВА ПРО ОДРУЖЕННЯ НА ФОРМУ НОВОГО ЗРАЗКАІрина Пашкевич 19.01.2015, 11:15
Доброго дня. на жаль, заміна свідоцтва можлива лише за місцем видачі старого. Більше того, для того, щоб здійснити його заміну, не обов'язково їхати вдвох, можна комусь одному. Успіху Вам!
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.