Друк
Сьогодні татові в паспортному столі не видали закордонний паспорт. Сказали, що видають лише жінкам і хлопцям до 20 років.
Хотіла запитати: це вийшов якийсь закон новий чи постанова?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Видача закордонного паспортаІрина Троцька 19.01.2015, 11:13
Правила оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини, їх тимчасового затримання та вилучення затверджені Постановою КМУ від 31 березня 1995 р. N 231.Цим же нормативним актом встановлюються підстави для тимчасової відмови у видачі паспорта / проїзного документа. Видача закордонних паспортів лише жінкам і хлопцям до 20 років не передбачена ні вказаними Правилами, ні іншими діючими нормами законодавства.
Уточніть законність відмови - надішліть письмовий запит з вимогою видати документ і вказати причину затримки.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.