Друк

Добрий день. Підкажіть будь-ласка, отримала спадщину від діда, оформляти документи почали в липні 2013, остаточно зареєстрували в реєстраційній службі у грудні(на землю у жовтні-дав натаріус).Скажіть чи потрібно платити податок 5%????.Закон ніби прийняли, що не треба, а в податковій кажуть, що треба.

Коментарі  

 
+1 #1 ПОДАТОК ПРИ ПРИЙНЯТТІ СПАДЩИНИАліна Стовба 29.01.2015, 17:25
Доброго Дня!
Відповідно до ст. 174.2.2. Податкового Кодексу за 5% ставкою оподатковується вартість будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцями, які не є членами сім'ї спадкодавця першого ступеня споріднення.
ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування» від 20.10.14, не змінює положення ст.174.2.2 Податкового Кодексу.
Отже, Вам, як спадкоємцю не першої черги, потрібно буде сплатити 5% податку на доходи отримані від спадщини.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 Оформлення дарчоїЗоя 28.04.2015, 11:55
Доброго дня. Скажіть будь-ласка хочу подарувати дитині квартиру, чи потрібно оцінювати квартиру, і які ще документи потрібні для оформлення дарчої і за що потрібно платити? Дякую.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.