Друк

Добрый лень! Хотела спросить что мне делать,дело в том что я была в браке от брака есть ребёнок но мы с ним разошлись и я подала на алименти по началу он платил вернее с его зарплаты отчесляли. Теперь он сбежал в другому городе живёт алименти не платить ни ребёнку не мне уже с мая 2014 + ещё за должность до мая и после, на 1 января за должность для ребёнка станом на 1 февраля 7469 грн .на меня 6895 грн добровольно он платить не хочет. Что мне делать куда писать и что писать. За ранние спасибо за вниманые

Коментарі  

 
+2 #1 RE: Стягнення заборгованості по аліментахІрина Троцька 04.02.2015, 10:49
Візьміть у ДВС розрахунок, що підтверджує суму заборгованості за весь період.
Далі Вам, точніше держвиконавцям, треба керуватись нормами закону України "Про виконавче провадження".
Статтею 74 цього Закону встановлено, що порядок стягнення аліментів визначається законом та частиною 2 цієї статті передбачено, що у разі наявності заборгованості із сплати аліментів понад три місяці стягнення може бути звернено на майно боржника.
Частиною 10 ст.74 Закону України «Про виконавче провадження» встановлено, що за наявності заборгованості із сплати аліментів у розмірі, що сукупно перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, державний виконавець звертається до правоохоронних органів з поданням (повідомленням) про притягнення боржника до кримінальної відповідальност і за злісне ухилення від сплати аліментів.
Напишіть заяву на імя Начальника ДВС про необхідність звернення стягнення на майно боржника, про притягнення його до кримінальної відповідальност і(ознайомтесь зі ст. 164 КК УКраїни).
Крім того, можна обмежити боржника у праві виїзду за кордон (якщо є "загроза" його виїзду).
Додатково маєте право стягнути пеню у розмірі одного відсотка від суми несплачених аліментів за кожен день прострочення за ст. 196 СК України.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.