Друк

Така ситуація. Мій чоловік водій. Вчора його зупинили працівники ДАІ. Після перевірки документів відпустили. Потім побачили, що задня фара не горить. Спинили знову. Почали перевіряти ще раз. Вимагали "на каву". Чоловік відмовився давати хабаря - виписали адміністративний штраф у розмірі 425 грн. Коли виїзжав з дому - фара працювала. Чи можна оскаржити дії ДАІ і як це зробити? Допоможіть будь-паска.

Коментарі  

 
+1 #1 АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПРУШЕННЯІрина Пашкевич 20.02.2015, 10:50
Доброго дня. А що Ваш чоловік написав стосовно цієї ситуації в протоколі про адміністративне правопорушення?
Цитата | Скарга
 
 
+1 #2 Оскарження дій ДАІМикола Луцюк 20.02.2015, 11:08
Оскаржити, безумовно, можна.
Вашому чоловіку працівники міліції повинні були вручити 2 документи: протокол про адміністративне правопорушення та постанову про притягнення його до адміністративно ї відповідальності.
Зверніться до адвоката безпосередньо (можете зв'язатись з адвокатами чи юристами нашого сайту в розділі "Контакти"), принесіть йому документи, складені працівниками ДАІ.
Адвокат/юрист складе позовну заяву в суд, і (за бажанням Вашого чоловіка) може представляти інтереси особи в суді, надаючи відповідну правову допомогу.
Вважайте, що на оскарження неправомірних рішень в таких випадках встановлено строк - 10 днів з дня винесення постанови працівником ДАІ.

Удачі!
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.