Друк

Доброго дня!
Скажіть будь - ласка, чи маю я право на отримання соціальної допомоги як малозабезпечена сім'я, якщо мій чоловік офіційно працевлаштований, а я знаходжусь у декретній відпустці?
Дякую!

Коментарі  

 
0 #1 RE: Соціальна допомога малозабезеченій сім'їІрина Троцька 02.03.2015, 09:48
Призначення допомоги малозабезпечени м сім’ям залежить від розміру доходів сім’ї та ще деяких факторів.
Якщо у складі сім’ї є особи, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку – це не є перешкодою для призначення допомоги,якщо середньомісячни й сукупний дохід нижчий від прожиткового мінімуму для сім'ї.
Щодо інших питань можете детальніше знайомитись з Порядком призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпечени м сім'ям затв. Постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 р. N 250.
Для розрахунку розміру такої допомоги звертайтесь до СОБЕЗу. Удачі!
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 допомога вдовам та сиротамлілія 12.05.2016, 14:45
Доброго дня,прошу допомоги у такому питанні:я отримую допомогу від собеза 300,64 як вдова з двома неповнолітніми дітьми,з покійним чоловіком ми розлучились 12,05,2015 він помер 06,03,2016,чи є допога на дітей,крім малозабезпечено ї(я працюю,але неофіційно).У совбезі мені відмовили,поясн или,що є ця яку я отримую (300грн 64) і малозабезпечена ,але при умові офіційного працевлаштуванн я.Дітям 6 і 3,5 років
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.