Друк

Добрий день. В мого чоловіка бувший шлюб був розірваний 23 лютого 2008 року. Договір між бувшою дружиною і моїм чоловіком про припинення права на одержання аліментів на синів для бувшої дружини в обмін на частку власності (тобто, частку бувшого чоловіка в квартирі, в якій він проживав з бувшою дружиною, був укладений 22 серпня 2008 року. 5 місяців різниця між свідоцтвом про розірвання шлюбу і договором про припинення права на аліменти дитини. Чи має право за цих 5 місяців бувша дружина звернутися до Суду за стягнення аліментів. Дякую.

Коментарі  

 
+2 #1 АЛІМЕНТИІрина Пашкевич 02.03.2015, 13:09
Доброго дня. Щодо отримання аліментів за минулий період, то відповідно до приписів ст. 191 Сімейного кодексу України аліменти на дитину присуджуються за рішенням суду від дня пред'явлення позову. При цьому аліменти за минулий час можуть бути присуджені виключно аз умови, якщо позивач подасть суду докази того, що він вживав заходів щодо одержання аліментів з відповідача, але не міг їх одержати у зв'язку з ухиленням останнього від їх сплати. За наведених обставин, у разі відсутності у колишньої дружини Вашого теперішнього чоловіка доказів вжиття заходів щодо одержання з нього аліментів, будь-які правові підстави для такого стягнення аліментів за минулий період відсутні.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.