Друк

Добрий вечір. Допоможіть будь-ласка. Я проводжу в домашніх умовах навчання ком'пютерної грамоти. Але оголошення розмістила на багатьох сайтах, типу: Slando, Aukro, Контакти. Мені в Сландо прийшло повідомлення від представника податкової інспекції, що я немаю права це проводити і маю зареєструватися, як підприємець. Наскільки, я розумію, так можна підійти до кожного продавця товару чи послуг, які торгують на вулиці і теж їх заставити зареєструватися підприємцем. Скажіть будь-ласка, чи існує закон, яким податкова може мотивувати і на мене тисну!
ти. Дякую

Коментарі  

 
+2 #1 RE: Комп'ютерні курси і підприємництвоІрина Троцька 05.03.2015, 11:05
Доброго дня! Справді, податковим органам надано повноваження проводити документальні позапланові перевірки за умови здійснення особою господарської діяльності без державної реєстрації (пп. 78.1.13 ПКУ), а також фактичні перевірки у разі отримання в установленому законодавством порядку інформації про факти здійснення фізичною особою підприємницької діяльності без державної реєстрації (пп. 80.2.7 Податкового Кодексу України).
Відповідно до ст. 164 КУпАП провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання є адміністративни м правопорушенням і тягне за собою накладення штрафу від 20 до 100 нмдг(340-1700гр н.) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративно го правопорушення, чи без такої.
Протоколи по цих категоріях справ мають право складати посадові особи органів внутрішніх справ; фінансових органів; органів державної податкової служби.
Однак, на практиці виникають труднощі щодо притагнення "порушників" до відповідальност і, адже як бачите зі змісту статті ПКУ, інформація про факт здійснення такої діяльності має бути отримана у встановленому порядку (повідомлення на Сландо від податківця - таким не є). Тим більше, оголошення в мережі інтернет ще не свідчать про отримання Вами прибутку.
Штраф же накладається після розгляду справи і відповідних доказів судом (де ви матимете право заперечувати проти пред"явлених звинувачень).
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.