Друк

Доброго дня! Підкажіть, в мене є підписаний акт приймання-передачі виконаних послуг, а податкова при перевірці вимагає до нього звіт про перелік наданих мною послуг, звіт я зробила......цей звіт підписую тільки я , чи ще його має підписати замовник?

Коментарі  

 
0 #1 ЗВІТ ПРО ПЕРЕЛІК НАДАНИХ ПОСЛУГІрина Пашкевич 12.03.2015, 14:28
Доброго дня. В залежності від того, що це за звіт. Це звіт Підприємтсва, ФОП чи самозайнятої особи, про що цей звіт. Опишіть конкретніше ситуацію.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.