Друк
доброго дня! розлучена з чоловіком майже 1 рік, суд присудив аліменти на неповнолітню дитину.Справа в тому,що ми з дитиною проживаємо в Квасилові Рівн.обл, а чоловік орієнтовно (по словам спільних колишніх друзів)проживає в Києві,точно де не знаю,так як взагалі не виходить на зв`язок зі мною. Мені потрібно подати в виконавчу службу рішення суду і виконавчий лист ,щоб стягували з чоловіка аліменти (добровільно він їх платити не буде).Куди саме подавати в Києві,в який район не знаю. тому питання - чи маю я право звернутися в виконавчу по місцю!
  свого проживання(реєстрації) чи які мої подальші дії?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Виконавча служба по аліментахОлександр Величко 22.04.2015, 20:09
Звертайтесь, для початку, за місцем видачі виконавчого листа.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 Виконавча служба по аліментахТарас Захожий 23.04.2015, 23:05
Виконавчі дії можуть проводитися державним виконавцем за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженн ям його майна.
Право вибору місця виконання між кількома органами державної виконавчої служби, що можуть вчиняти виконавчі дії з виконання рішення на території, на яку поширюються їх функції, належить Вам, як стягувачу.
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 RE: Виконавча служба по аліментахІрина Троцька 07.05.2015, 16:00
Цитую Ирина:
Мой бывший муж не платил мне алименты 5 лет. Я обратилась в исполнительную службу с исполнительным листом. Мне посчитали суму долга по алиментам за три года. За этот период бывший муж делал несколько денежных переводов на подарки ребенку. Сумы переводились через банк на мой счет. Поле о назначении платежа было пустым. Но когда дело дошло до разберательств, указал эти сумы как оплату алиментов. И судебный исполнитель их засчитал в счет алиментов, уменьшив тем самым суму его долга. Получается, что он забрал у своего ребенка подарки купленные ему на День Рождения на эти деньги. Имел ли право государственный исполнитель так поступить. И что мне теперь делать?

Маєте право звернутись в суд для оскарження дій державного виконавця в порядку с. 383-389 ЦПК України. Зверніть увагу на строки.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.