Друк
Добрий день, дуже вдячна Колегії Адвокатів за Ваші юридичні розяснення.
Скажіть будь-ласка, чи рахується додатковим благом іпотечний кредит, який був сплачений, і договір закритий у 2013 році?
Даний кредит був сповна сплачений, кватира продана, кредит закритий. Всі податки при купівлі і продажі квартири були виплачені.
Банк подав документи до Податкової, що банк списав мені заборгованість у сумі 213000 грн. (Це була реальна сума іпотечного кредиту, який був сплачений, договір закритий).
Чи має право банк, рахувати сплачений іпотечний кредит списанним (мені нічого не списували, я все сплатила)?
Чи має право Податкова, рахувати це, як додатковим благом за 2013 рік у 2015 році.
Дякую

Коментарі  

 
+1 #1 RE: Додаткове благоОлександр Величко 30.04.2015, 09:54
Якщо, кредит було сплачено, навіть достроково, як Ви зазначаєте, то це не є додатковим благом. Додатковим благом вважалося б списання кредиту. Можливо має місце помилка зі сторони банку, якщо податкова буде податкове повідомлення-ви мога про сплату податку, то її слід оскаржити.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.