Друк
Добрий вечір. Я невірно написала повідомлення.
Скажіть будь-ласка, чи рахується додатковим благом списання заборгованності по іпотечному кредиту (у сумі 28 тис. доларів), яка була списана у 2013 році, але в договорі це не було вказано?
Даний кредит був сплачений, кватира продана, кредит закритий. Всі податки при купівлі і продажі квартири були виплачені.
По договору кредит закритий у червні 2013 року (тобто, продана квартира, закритий кредит, зняття зобовязань).
Банк подав документи до Податкової, що банк списав мені заборгованість у сумі цих 28 тис. доларів.
Чи має право Податкова, рахувати сисання заборгованості у 2013 році додатковим благом і виносити його в мою декларацію у 2015 році.
Дякую

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.