Друк
Доброго дня, цікавить таке питання, я б хотів навчати дітей англійської мови.
1)Чи маю я право по закону попросити безкоштовно приміщення в місцевої влади, чи просто звернутися до шкіл ,технікумів, будинків культури трактуючи це тим,що я буду займатися розвитком їхньої молоді і т .д?
2)Чи повинний показувати наш проект курсів,якщо так,то кому (курси англ. мови, + будуть нехай ще деякі дисципліни наприклад )
3) Чи потрібна мені  освіта педагогічна щоб я відкрив це?
Дякую!

Коментарі  

 
0 #1 RE: Проведення курсівІрина Троцька 14.05.2015, 17:13
Вирішення Вашого питання залежить від обрання форми діяльності таких курсів. Це залежить від того, чи плануєте Ви здійснювати свою діяльність як фізична особа-підприєме ць, чи створювати юридичну особу у сфері позашкільної освіти, чи маєте намір видавати відвідувачам курсів документ про їх проходження і присвоєння певного рівня та багатьох інших факторів.
Тому, в першу чергу, проект діяльності курсів покажіть юристу та узгодьте основні моменти. Успіху!
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.