Друк

Я звільнилася у лютому, через 5 днів зареєструвалася у Центрі зайнятості. До теперішнього часу не отримала розрахунок. Чи належить мені сплата середнього заробітку за цей період, якщо я ще стою на обліку у ЦЗ та отримую допомогу по безробіттю?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Трудові відносиниІрина Троцька 05.06.2015, 10:16
Стягнення середнього заробіток за час затримки розрахунку є за правовою природою відшкодуванням. Отримання такого відшкодування за час затримки розрахунку при звільненні не ставиться в залежність від отримання допомоги по безробіттю в ЦЗ чи навіть заробітної плати за новим місцем роботи.
Звертайтесь до суду!
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.