Друк

Сталося так,що на протязі року я не оплачувала кредит,через те що залишилась без роботи.За цей час мій борг виріс з 3400грн виріс до майже 10тис,грн.Банк кожного місяця добавляє мені майже 700грн.Чи законно це збільшувати на таку суму і чи можливо якось зменшити мій борг і розбити на частини,тому що коли я звернулась до банку,то вони вимагають повернути всю суму зразу

Коментарі  

 
0 #1 Заборгованість. ..Микола Луцюк 17.06.2015, 07:33
Доброго дня!
Взагалі, Ваше питання виходить за межі усної консультації чи поради. Скоріше за все Вам нараховують проценти за користування кредитом та пеню. В будь-якому разі Вам варто особисто звернутись до адвоката чи юриста http://rivnepravo.com.ua/partners.html, які, вивчивши Ваш договір з банком та обставини справи, обов'язково допоможуть в цій ситуації.

На жаль, на сторінках сайту практично неможливо в порядку консультації ефективно надати правову допомогу.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: Заборгованість по кредитуВиктор 19.01.2016, 20:34
Чи повинен банк повідомити майнового поручителя-іпот екодавця про запропонування боржнику провести реструктуризаці ю та заключення додаткового Договору про реструктуризаці ю?Та отримання згоди на его укладення.
Велике спасибі за відповідь.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.