Друк

Уважаемые адвокаты!
У меня такой вопрос.
Я пострадала в ДТП - меня сбил автомобиль, я поломала руку. Возбудили угоовное дело, а пото его прекратили в связи с проведенной экспертизой.
У меня есть постановление следователя о том, что в действиях водителя отсутствует состав преступления. На лечение мною были потрачены деньги (есть чеки). морально я тоже пострадала - долго лечилась. Мне сказали, что все водители застрахованы и я должна обращаться в суд с иском к водителю и страховой компании, но я не знаю, какую суму кому ставить и сколько требовать моральных возмещений. Фамилию водтеля и его адрес я знаю. А о страховой мне ничего не известно. Подскажите, как мне лучше поступить в этой ситуации.
Заранее спасибо.

Коментарі  

 
+1 #1 Про ДТПОлександр Величко 10.04.2013, 11:36
Якщо кримінальне провадження було закрито у зв*язку з відсутністю у потерпілого середньої тяжкості тілесних ушкоджень, відповідно захищати порушене право необхідно в цивільному порядку.
На нашу думку, припинивши кримінальне провадження, слідчий повинен був скерувати відмовний матеріал до органів ДАІ для вирішення питання про притягнення винного до адміністративно ї відповідальності.

Стосовно шкоди.
Шкода завдана джерелом підвищеної небезпеки, в даному випадку автомобілем, підлягає відшкодуванню у повному обсязі його володільцем.
Стосовно витрат на лікування та відшкодування моральної шкоди, зазначаємо таке.
Цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Це означає, що Вам для визначення розміру відшкодування витрат на лікування необхідно зібрати та надати суду докази витрат на лікування, зокрема квитанції, чеки інші документи, що свідчать про понесені витрати.
Моральна шкода полягає у фізичному болю та душевних стражданнях, яких Ви зазнали у зв*язку із ушкодженням здоров*я. Суму моральної шкоди потерпіла особа визначає самостійно, а розмір грошового відшкодування моральної шкоди визначається судом, залежно від характеру правопорушення, глибини фізичних і душевних страждань, ступеня вини особи, яка завдала шкоди, інших обставин.
Визначаючи розмір відшкодування, судом враховуються вимоги розумності і справедливості.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.