Друк

будинок барачного типу двір спільний в дворі три сімї (А ТОЧНІШЕ БУДИНОК МАЄ 4 СІМЇ)ПРОСТО ОДНА СІМЯ отгороджена в нас квартира приватизована в них двох ні і не одна сімя не дає згоду нам на приватизацію землі що робити?

Коментарі  

 
0 #1 Стосовно погодження приватизації землі:Світличний Роман 10.04.2013, 11:53
Приватизація землі здійснюється в порядку визначеному Земельним кодексом України на підставі документації із землеустрою. Складовою землеустрою є погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувач ами.
Відповідно до закону землекористувач ами є юридичні та фізичні особи, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності, у тому числі на умовах оренди.
Документом, що посвідчує право власності на земельну ділянку є державний акт про право власності, а документом, що посвідчує право користування землею є державний акт на право користування землею. У разі відсутності таких документів у сусідів, отримання від них згоди на приватизацію землі є неприпустимим, оскільки не ґрунтується на нормах закону.
Отримувати таку згоду, у цьому випадку, необхідно у землекористувач а, яким скоріше за все буде житлово-експлуа таційна організація.
Поряд з цим, вважаємо, що відсутність погодження меж земельної ділянки між сусідами є земельним спором. Порядок вирішення земельних спорів регламентовано главою 25 Земельного кодексу України. Частиною 1 ст. 158 ЗК України визначено, що земельні спори вирішуються судами, органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади з питань земельних ресурсів.
Статтею 159 ЗК України встановлено строк та порядок розгляду земельних спорів органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади з питань земельних ресурсів. З указаної правової норми убачається, що за результатами розгляду земельного спору органом місцевого самоврядування приймається рішення, яке в силу ч. 1 ст. 161 ЗК України вступає в силу з моменту його прийняття.
З врахуванням викладеного, рекомендуємо звернутися зо відповідної ради із заявою про вирішення земельного спору. До заяви необхідно буде прикласти документи, які виготовлені спеціалізованою землевпорядною організацією, з якою вами було укладено договір.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.